SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja od 30.09.2013r

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 49858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
^^ te 2050 w DNT tylko, później będę się bawił we wszystkie dni jednakowo itd. Większość przy wadze ok 81-85kg spożywa 2000-2400 bez podziału na DT/DNT z tego co widziałem. Mięśnia mam mało, często zakładam bluzę do biegania. Z tym jedzeniem przed to tak ok 1h ale wiem wiem postaram się wydłużyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
el_michalo tle agumentów że pas neoprenowy było co i kontr argumentów- jakby tak było to ludzie chodzili by na 10min do sauny i zrzucali by wszystko ;) wiecej sie pociesz pot to 99,8% woda. Nie jesz wiecej niz 3h przed treningiem? ok- ale ja wole zjesc godzine przed by miec siłę ćwiczyć. Kalorie głównie spalasz nie w czasie treningu ale po nim więc lepiej żeby Twój trening był bardziej efektywny

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
wiem o tym :) niby mit, ale z punktu widzenia organizmu... często w zimę chodzę na saunę i zauważyłem, że strasznie podkręca ona metabolizm, więc coś w tym prawdy musi być :) na redukcji gdy nie ma co palić można kombinować z postem przed treningiem, ja np. nie jem minimum 2h przed treningiem gdy jestem na masie czy na redukcji, ponieważ źle się czuję i przy bardzo intensywnym treningu jest prawdopodobieństwo, że będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Dobra może faktycznie dni DNT zmienię z <2050 na <2100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
za mało :P ja przy 80kg miałem przestój przez ponad miesiąc skakało 0,5kg +/-, wtedy podwyższyłem B na rzecz W, ale pamiętaj, że WW to siła. Jak dla mnie zbyt szybko obcinałeś wcześniej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Wiem za dużo na początku teraz szkoda ucinać bo małe cyferki zostają Ale wyjścia teraz nie mam specjalnie 2100/2450 zostanie. A Ty jak redukowałeś to miałeś rotację DT/DNT z ilością kcal? Bo fajna przemiana jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
ja jak redukowałem nie liczyłem :P ograniczyłem się do: 0 śmieci, 0 zbędnych cukrów. Jadłem na oko :), a przez ostatnie 2 mc. zrezygnowałem z chleba, jadłem dużo warzyw, mięsa i twarogów :) Polecam, tez picie kawy przed treningiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
No kawka fajna sprawa :) Dzięki za odzew wszystkim forumowiczom! Pora spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Powiedz mi ile Ci waga spada w ciągu miesiąca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Jutro wszystko dokładnie napiszę bo będzie ważenie po 10dniach.


Dzień 56 podsumowanie DNT

JUTRO SIŁKA !!!11!!!1!!!1




Zmieniony przez - Kkkris91 w dniu 2013-11-24 17:34:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu na mase

Następny temat

Trening w warunkach domowych

WHEY premium