SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja od 30.09.2013r

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 49866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
Gratulacje, szkoda tylko że po nowym roku nie będzie dziennika. Efekt bardzo fajny jak na taki okres czasu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
kris jest peatrda. a jak ja założe dziennik to wpadniesz:P? redukcja bardzo mi sie podobała wymiary bardzo nie spadł z parti potrzebnych a pas mega dużo. ja także z wagi mysle 95 polece redu i zobaczymy jak będzie

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
elegancko, ja dziś ważyłem się na siłowni i krew mnie zalała, od sob nie liczyłem niczego i jadłem na oko -1,2kg :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
el_michalo zazdroszczę :), ja nie liczę dzień-dwa i waga+1-2kg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
ej ziomek, wracaj i cisnij dalej. dokładaj mięska i za rok będzie petarda. Gratuluję i życzę powodzenia dalej!

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Nie miałem czasu na udzielanie się ;) ale przed chwilą wszystko nadrobiłem.

Brawo Krzysiu! Jest ekstra progres. Obyś dalej z tym walczył i uzyskał zamierzoną sylwetkę. Potencjał- twardy charakter masz !! jak to kończy rozmowę Michał Karmowski: " Pozdroo" !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
WITAM wszystkich po przerwie!!

Udało mi się zakończyć redukcję która trwała łącznie ponad 8miesięcy. Waga stanęła na 74-74.5 kg przy 186cm ( było 94). Postanowiłem, że tyle wystarczy.. ciężko mi już jest redukować, chociaż z brzucha nie jestem mocno zadowolony. Teraz najbliższe 3 miesiące powolnej masówki. Wrzucam swoje zdjęcia poglądowe, może za 10 lat będzie co wspominać Nie pisze tutaj o wymiarach, głównie pas skacze jednego tyle innego +-2/3cm. Postaram się wrzucić podsumowanie masówki jeśli mi się uda ją przeprowadzić. Pozdrawiam!!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
ja śledzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
O kurde miło, że napisałeś Jak wrócę z roboty to zerknę co u Ciebie tyle czasu to pewnie sporo zmian, na lepsze rzecz jasne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu na mase

Następny temat

Trening w warunkach domowych

WHEY premium