SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja od 30.09.2013r

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 50168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Dobra cumplu, jak tam progres?

U mnie bebzol rośnie :- D. Na wadze ok. 82kg aktualnie, czuję, że plecy trochę rosną, ale na razie wstrzymuję się z pomiarami. Może pod koniec września :)

Zmieniony przez - mareczecki w dniu 2014-09-03 10:57:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Witam przyjacielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
U mnie rośnie, ale frustracja zawodowa i liczba obowiązków. A wracając do tematu to waga 78-79 i teraz nie liczę kcal do końca września,jeżdżę rowerem, robie cardio, treningi 3x tygodniowo bez większego rygoru. Plan jest żeby zbić 1-2kg bez specjalnych wyrzeczeń i od października zakupić suplementy i zapisać się na siłownię. Do końca roku 90kg masy nabić a później zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Pozdrawiam gorąco, może wznowie dziennik jak będę miał czas i postaram się wrzucić jakieś foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Nie umiem robić sobie zdjęć :<

Na dzisiaj waga 78kg w łapie DNT jest 35cm a bezpośrednio po treningu 36 z groszami. Pas 86cm. Cel na najbliższy miesiąc to zrzucić delikatnie do 76 i od początku października aż do końca roku konkretnie przymasować...





Zmieniony przez - Kkkris91 w dniu 2014-09-08 13:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Tak czytam i zazdroszczę samozaparcia, mam nadzieję, że i mi się w końcu uda i jakoś to składnie zapiszę na forum ;) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Nie takie przemiany w rok czasu tu były. Zredukować to pół biedy, ale później złapać mięsa to dopiero zabawa. Wytrwałości!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Ej no żyła na barku, ładnie. Fota chyba po treningu . Powodzenia z łapaniem czystej masy. Ja niestety już podlany jestem i chyba trzeba będzie zacząć jednak liczyć i trochę się pohamować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Żyłka na barku jest :)

Ja też powracam na siłke po 2 miesięcznej przerwie :) !
Pozdrooo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu na mase

Następny temat

Trening w warunkach domowych

WHEY premium