SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja od 30.09.2013r

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 49838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Póki co nie prowadzę dziennika :) Ale nadal ćwiczę i staram się jeść w miarę OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
No dziennik zobowiązuje i trochę czasu zabiera. Dobrze, że ćwiczysz. Na jakim etapie teraz jesteś masa/redukcja? Ja od poniedziałku zaczynam masę a dowiedziałem się o uczuleniu na GLUTEN więc sporo zmian w jadłospisie :<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
a czemu uczelenie na Gluten? Jakie tego objawy? Bo ja nadal mecze sie z moim brzuchem :P
U mnie wlasnie zaczynaja sie wakacje, wiec musowo bedzie redukcja, bo do roboty lece, przynajmniej z brzucha zejdzie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Wysypuje mnie swędzącymi i piekącymi krostami na łokciach/kolanach/klatce czasami bóle brzucha albo jakieś biegunki Ogólnie to niszczy kosmki jelitowe jeśli jesteś uczulony i spożywasz, ale całe szczęście mam tylko postać skórną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Wysypuje mnie swędzącymi i piekącymi krostami na łokciach/kolanach/klatce czasami bóle brzucha albo jakieś biegunki Ogólnie to niszczy kosmki jelitowe jeśli jesteś uczulony i spożywasz, ale całe szczęście mam tylko postać skórną.
To powodzenia w robocie mi po 2 miesiącach się odechciewa :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
być może i ja mogę to mieć. Mam sytuacje gdy czasami wypryszca mi uda nóg, czasami klatkę piersiową. Jutro jadę właśnie sie zapisać na testy do alergologa. Co dokladnie wyelminowałes ze swojej diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Poszedł priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Siema od 1,5miesiąca jestem na masie. Na dzień dzisiejszy waga 76,8 więc poszło jakieś 2/2,5kg do przodu. obwody i siła też lekko na plus. Chociaż nadal to słabo wygląda... Na dzień dzisiejszy dieta to 3200kcal.

Wrzucam zdjęcie poglądowe, bez spinania :DD






o k***a zajrzałem na foty z 1 strony :DD myślałem wtedy, że aż taki gruby nie jestem :DDDD

Zmieniony przez - Kkkris91 w dniu 2014-07-19 16:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
Ciągle myślałem, że to twoje zdjęcie z avatara. Ale jest nie wiele gorzej : D. Generalnie powiedz mi jak Ci idzie jedzenie takiej ilości kcal przy 30 stopniach C? Ja próbuję też przejść na masę, ale ewidentnie jest ciężko . Moja waga z dzisiaj 79,7. Może mała rywalizacja masowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 536 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13401
Wpycham w siebie na siłę bo nie mam apetytu w taką pogodę. Mocno ograniczony też wybór produktów (gluten). To ogarniaj tam miskę i treningi bo waga podobna :D ja do końca września masuję a później obczaję co to wyjdzie.

A jak Tam u Ciebie kolego, dalej urzędujesz w jednym z piękniejszych miast Polski
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu na mase

Następny temat

Trening w warunkach domowych

WHEY premium