SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady, martwy ciag, clean and press, co jeszcze?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15167
Witam!

Nie potrafie powiedziec czemu ale denerwuja mnie cwiczenia izolowane. Staram sie skupic wylacznie na wielostawowych. Chcem stworzyc sobie trening w ktorym bylyby praktycznie cwiczenia wlaczajace maksymalnie duzo miesni na raz oraz wymagajace wysilku calego ciala.Wiadomo przysiady martwy ciag, jednak to troche malo. Szukalem troche i znalazlem takie cwiczenia jak clean and press. I teraz pytanie do was znacie jeszcze jakies cwiczenia ktorych potrzebuje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15167
Przysiady
Clean and press
Podciaganie
Wyciskanie sztangi w lezeniu skos

Co myslicie o takim czyms? Zastanawiam sie czy nie dodac treningu B:
Przysiady
Martwy ciag
Podciaganie
Wyciskanie sztangi w lezeniu skos
Wycisakanie zolnierskie

I robic tak na zmiane? Czy wystarczy trening a? Chcem zeby jak najwiecej grup sie zalapalo jednoczenie przy jak najmniejszej objetosci.

@kilobb
Podobaja mis ie podstawowe fbw jednak jade juz praktycznie takimi samymi planami od ponad pol roku. Zmi8any dotyczyly jedynie zmian w stylu kolejnosci cwiczen czy sztanga-sztangielki. Chcem zrobic jakis trening ktory bedzie lekka odskocznia i bedzie trwal max miesiac dlatego za splita sie nie biore.

Zmieniony przez - Bloq w dniu 2008-04-14 08:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
Może spróbuj podrzut i rwanie -dwóbój :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Przenoszenie - klatka, plecy, barki, tricepsy.

Clean and press - zalecany zamiast MC dla sportowcow. Dziala na cale cialo i wyksztalca sile dynamiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
wyciskanie żołnierskie, drążek, wiosłowanie...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Bent press, wstawanie po turecku, continental clean (z zatrzymaniem na brzuchu jak strongmani), side press, rwanie podrzut jednorącz, swing hantlem, jak jeszcze coś mi przyjdzie do głowy to napisze.

Tu maż tego więcej http://weightlifting.moonfruit.com/

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2008-03-28 11:04:56

Zmieniony przez - Freed85 w dniu 2008-03-28 11:16:39

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15167
A co myslicie o takim treningu?

Przysiady
Clean and press
Podciaganie
Wyciskanie sztangi w lezeniu skos
Przenoszenie sztangi w lezeniu

Szybko sprawnie i wszystko na raz. Tak jak lubie.Skos jest poniewaz dopiero od niedawna mam mozliwosc cwiczenia na skosie dlatego ta czesc klatki jest zaniedbana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
Nie lubie przenoszenia. Moim zdaniem bardziej skorzystalbys na kombinacji: podciaganie + pompki na poreczach (lub wyciskanie w chwycie na szerokosc barkow w gornej polowce ruchu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Ćwiczenia angażujące prawie całe ciało tj. clean&press proponuje wykonywać na początku a potem resztę. A to przenoszenie sam nie wiem ja bym wolał zamiast niego robić bentpress.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4954
Ja ze swej strony polecam prócz przysiadu i martwego - Wyciskania ( na klate , barki stojąc ) podciaganie , wiosłowanie .
Te 6 podstawowych - Wielostawowych ćwiczeń powinno wystarczyć- Powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1348
przysiad, martwy ciąg, zarzut+podrzut, wyciskanie leżąc, wiosłowanie w opadzie tułowia i masz kompletny program treningowy! wykonywanie powyższych ćwiczeń na dużych cieżąrach (progresywnie zwiększanych) da kapitalne efekty! co najwyżej możesz dodać do tego podciąganie na drążku i pompki na poręczach ale nie musisz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15167
Niedlugo koncze swoj plan i mam wlasnie zamiar robic tak jak przedmowca jednak nie wiem czy mi kregoslup nie siadzie. Od niedawna dopiero zaczelem robic mc razem z przysiadami i ostro mi daly te 2 cwiczenia popalic.Nie wiem czy jak jeszcze dodam podrzut i zarzut to czy kregoslup wytrzyma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry plan ?

Następny temat

Jak trenować?

WHEY premium