SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Debiutów 2013 - DT Martini

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Zayebiste foty :) Super łezka wygląda :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Dziękuję Panowie!

Srebrny medal na ME Juniorów oraz srebro na MP Seniorów to spełnienie moich marzeń. Zaliczyłem bardzo udany debiut na scenie kulturystyki. Zdobyłem wiele tytułów i masę doświadczenia. Jestem bardzo zadowolony i spełniony!

Tuż po zejściu z dekoracji na ME Juniorów z trenerem Grzegorz Kępa, któremu należą się serdeczne podziękowania za całe zaangażowanie i bezcenną pomoc. Będąc pod asekuracją takiej osoby, cele które wcześniej wydawały się poza zasięgiem - stają się możliwe do osiągnięcia.
Dziękuję!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
ProSatan opowiadaj jakie plany na przyszłość, bo na pewno wiele osób to ciekawi liczymy na kolejnego pro w PL

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Z treningami i dietą obecnie zwolniłem.

Od powrotu z Hiszpanii jadam 5-6 posiłków, których jak na razie nie liczę. Nie wpadają już żadne ciastka czy słodycze ani żadne napoje na cukrach.
W hotelu w Santa Susana mieliśmy nieograniczone jedzenie 3x dziennie. Zawsze wychodziłem z restauracji przepełniony i ledwo się poruszałem Nie brakowało smakowitości, oj nie

Treningi są obecnie lżejsze.

Wykonuję lekki trening siłowy i 30-40 min aerobów zaraz po treningu.



Kolejny poważny start i cel przygotowań to MPJ i oczywiście kwalifikacja na MŚJ. Jak wiecie to mój ostatni rok startów w juniorach, zamierzam walczyć do końca!

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
tylko patrzeć jak się Tobą jakiś poważniejszy sponsor zainteresuje (o ile już owego nie masz )

Jak masz to wrzuć jakies fotki z Hiszpanii, chętnie bysmy pewnie obejrzeli jak to wyglądało od kuchni wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Muszę odrobinę nadrobić obecnie zaległości w pracy, więc prawie nie miałem wolnego czasu do soboty, żeby usiąść spokojnie do laptopa.

Niestety nie mam za wiele zdjęć, ale coś wyskrobałem















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
Piękne widoki, zazdroszczę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870555
Ja się tylko zastanawiam w czym lepszy był ten ziomek co wygrął od Ciebie oprócz bicepsów? Klate to ma 2x mniejszą, nie wiem jak tył...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Nogi tak samo, ze słabą definicją ma, barki mu odstawały, jedynie co widze to chyba szerszy był lekko.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
j.w. i talie węższą, ale ewidentnie wyglądałeś lepiej.
To mi sie właśnie podoba. W ubraniu wygladasz przeciętnie, a jak się rozbierzesz to masakra

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne !!! prosze o pomoć

Następny temat

Rozciaganie !

WHEY premium