SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Debiutów 2013 - DT Martini

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Nie mam czasu na choroby Nie wyzdrowiałem do końca, nos mam zawalony, ale nie przeszkadza mi w treningu, więc nawalam ostro dalej. Czas leci, w sumie 4 tygodnie do zawodów - teraz kluczowe momenty. Mam jeszcze sporo do poprawienia (głównie tyłek, bo na razie wygląda słabiutko )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Dzieki bardzo za odp. sam mam whey c-6 i również mogę polecić Powodzenia w dalszych przygotowaniach do zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38143
Dobrze to wygląda.
Powodzenia życze na zawodach.

P.s co to za model tych butów nike które masz na zdj ze str 15 ?

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
a możesz zdradzić kogo sięgnąłeś się po poradę w ostatnich tyg przygotowań?i jakie ewentualne zmiany Ci wprowadził?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
macieeek są to Nike Air, całe skórzane.

slawek1989

polaco_92 Tak mogę już oficjalnie zdradzić, zresztą nie jest to żadna tajemnica i coś niespodziewanego, ponieważ to mój trener z rodzinnego miasta i siłowni Black and White Ostrowiec Świętokrzyski - Pan Grzegorz Kępa, obecnie wykładowca na AWF Warszawa.
Na bieżąco się obecnie konsultuję - powiedzmy, że nie miałem od początku jako takich zmian w diecie czy suplementacji, skoro się zmieniałem w dobrym kierunku po tym jak sam sobie to wszystko ustawiłem to nie było sensu nic ruszać. Obecnie zaczynają się już schody, zatem podbijanie kcal jest konieczne.
W ten weekend jadę do Warszawy na konsultację osobiście. Będzie trening, pozowanie i obmawianie dalszych etapów. Pewnie przywiozę ze sobą jakieś zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
tak myślałem,bo na FB widziałem,ze dziewczynę on tez przygotowywał,także chyba jesteś w super rekach przywieziesz foty obowiązkowo,ale i cenna wiedzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
Nie mogę się doczekać zdjęć, szybko szybko dawaj je tu.

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Czwartek - 21.02.2013
Trening - Barki

Czołem. W środę wykonałem trening brzucha 2 ćwiczenia po 4 serie oraz łydki 2 ćwiczenia po 4 serie, jako trening dodakowy, po czym udałem się na 45min aerobów.

W czwartek wypadły barki. Dałem czadu.

Dieta:
- I. Jajecznica z 11 białek, 80g płatków owsianych, 15g Mix WPC i WPI, 1 łyżka oliwy
- II-V. 210g filetu z piersi kurczaka, 85g makaronu brązowego
- VI. 2 łyżki oleju z orzechów laskowych prażonych, 100g makaronu razowego
+ 2x po 40g odżywki białkowej WPI

Kcal delikatnie idą do góry: na razie +20g WW oraz +12g białka

TRENING:
Barki
- 1. Unoszenia sztangielek na boki leżąc brzuchem na ławce 3x 20/15/12
+ 2 serie w opadzie stojąc 2x 15/15
- 2. Unoszenia sztangielek na baoki siedząc na lawce bez oparcia 3x 20/15/15
+ 1 seria stojąc 1x 12-12(DROP-SET)
- 3. Wyciskanie sztangielek siedząc 3x 20/12/8
- 4. Szrugsy sztangą 4x 20/15/12/8
- 5. Unoszenia na boki z linką wyciągu dolnego 3x 12/10/10
- 6. Przyciąganie linek do czoła 3x 20/15/12
Nie mogłem się zatrzymać

Aeroby:
Na czczo: 45 min rowerek stacjonarny
Po treningu siłowym: 25 min steper + 20 min rowerek stacjonarny

Suplementacja:
Na czczo:
20g BCAA, 8g Glutaminy, 5g Aminokwasów
Przed treningiem:
8g BCAA, Przedtreningówka bez węgli z tyrozyną, BA i kofeiną - 1 porcja
Po treningu siłowym, przed aerobami:
20g BCAA, 8g Glutaminy, 6g Monohydratu kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jestem na szybko.
Wrzucam zdjęcie, które jako pierwsze wylądowało na internecie z mojego wypadu do Wa-wy.

Spadam spać, jutro pewnie napiszę coś więcej, pozdro!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne !!! prosze o pomoć

Następny temat

Rozciaganie !

WHEY premium