SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Debiutów 2013 - DT Martini

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Zaj**iscie to wygląda, powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6218
Gratulacje coś niesamowitego powodzenia mam nadzieje że będzie miejsce medalowe. Dotnij tylko mięśnie między żebrowe.

Jeśli pomogłem SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1292
asuke89
BarCukier
Biceps z Tricepsem mogłyby być ciutkę większe. Powodzenia chłopaki.


Nie wiem czy o mnie mówisz, ale zdaje sobie z tego sprawę. Zresztą z tego co widzę w Twoim profilu sam też jesteś wysoki, więc zdajesz sobie sprawę że biceps 44-45cm u osoby ze 185-6cm wzrostu wygląda dość szczupło porównując do niższych osób.
Nie mniej na przyszły sezon masowy, planuje priorytet łapy i klatka - zwłaszcza jej środkowa część. Oczywiście całą resztę też będę starał się poprawić. Ale planuje po 2013 starty dopiero, jeśli już w 2015 roku, więc będę miał czas na poprawę całej sylwetki.

Nie mniej ręce u wysokich muszą mieć naprawdę spory rozmiar, żeby dobrze prezentowały się przy długich kończynach.

Jako ciekawostkę dodam, że Emil Kaleński na masie miał 50cm w bicepsie. Łapy owszem ma bardzo duże, ale na tle nawet 47-48cm, u niższych osób, nie robią już aż takiego wrażenia.
Więc jeśli ktoś ma powyżej 185cm to musi dobijać do 50cm(na scenie przynajmniej 46-47cm) bo inaczej łapy nie będą rzucać się w oczy

Oczywiście w formie mimo mniejszego obwodu łapy robią większe wrażenie, a cm to nie wyznacznik, ale tak to plus minus wynika z moich obserwacji, że wysocy muszą mieć naprawdę spory obwód żeby robić wrażenie rękami

Dzięki za konstruktywną krytykę!
Pozdro!

Zmieniony przez - asuke89 w dniu 2013-02-10 13:31:21


Niżsi mają łatwiej zrobić dobrą symetrię, mnie osobiście dobija czasami "obiektywna krytyka" gościa z siłki co przyszedł 5 razy ma 170 cm wzrostu, w łapie 36 i mi nawija że powinienem przykuć uwagę do łap, kiedy zamęczam tyłek żeby były duże.

Osobiście nie występowałem jeszcze nigdzie, ale przeglądam się samemu bardzo często w lustrze i pozuję dla siebie bo to motywuje jak cholerka do ciężkiej pracy, zauważyłem że przynajmniej w moim wypadku zależnie jak się ustawię i jak pochylę ręka z klatką przy
( klatce bokiem ) prezentuje się różnie. Spróbuj różnie się ustawiać może wcale nie będzie trzeba się zadręczać przed występem że to pięta achillesowa.

PS. Zapomniałem dodać, super wyglądacie oby tak dalej.

Zmieniony przez - BarCukier w dniu 2013-02-10 16:17:04

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
dobra forma

czemu akurat ciecierzyca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Wiesz zawsze mnie to intrygowalo ale nigdy mi sie nie chcialo jakos spytam , wiadomo ze robisz makaron na caly dzien np gotujesz te 400 g przykladowo jak potem rozgraniczasz na porcje np 85g czy tam 100 np wazysz po ugotowaniu i odliczasz ten sam procent np 1/4 z 400 g to 100 g bo na redukcji to juz ma znaczenie zeby jesc tak jak ma byc w kazdym posilku tak samo jak robisz np ryz ciekaw jestem jak to wyglada.

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
koles08 to taka alternatywa dla makaronu, czy innego podstawowego produktu węglowodanowego

wladek0o Przed ugotowaniem odmierzasz np.300g, ważysz po ugotowaniu, gdy odrobinę ostygnie i masz np. 500g wtedy dzielisz to na 4 i masz na porcje 125g ugotowanego makaronu na posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dobrze to wygląda. Będę śledzić na bieżąco !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Poniedziałek - 11.02.2013
Trening - Klatka, Brzuch, Łydki

Dieta:
- I. Jajecznica z 10 białek, 50g płatków owsianych na łyżce oliwy
- II-V. 240g filetu z czerniaka, 85g makaronu brązowego
- VI. 2 łyżki oleju z orzechów laskowych prażonych, 120g makaronu razowego
+ 2x po 45g odżywki białkowej WPI+WPC

TRENING:
Klatka
- 1. Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4x 12/10/8/6 (zakończyłem 130kg)
- 2. WYciskanie sztangielek na ławce skośnej w górę 3x 12/9/6+2*1/2 (zakończyłem 39kg)
- 3. Rozpiętki sztangielkami 2x 12
- 4. Przenoszenie sztangielki zza głowy 2x 12
Brzuch
- 1. Unoszenia nóg wisząc na drążku 2x 25
- 2. Allahy 4x 20-40
- 3. Spięcia na ławce skośnej 2x 30
Łydki
- 1. Wspięcia na palce siedząc 3x 20-25
- 2. Wspięcia na palce jednonóż 2x 15

Aeroby:
Na czczo: 45 min rowerek stacjonarny
Po treningu siłowym: 40 min steper

Suplementacja:
Na czczo:
12g BCAA, 6g Glutaminy, 6g Aminokwasów
Przed treningiem:
6g Beta-Alanina, 6g BCAA, 200mg kofeiny
Po treningu siłowym, przed aerobami:
30g Carbo, 12g BCAA, 6g Glutaminy, 6g Monohydratu Kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
siłą wymiatasz :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Muszę przyznać, że wcale dużo siły mi nie spadło w stosunku do szczytu masy, chociaż zależy w których bojach. Nogi np. są cały czas przemęczone licznymi aerobami, więc przysiady siłowo poszły na pewno w dół.
Klatka to moja mocna strona. Na ostatnich zawodach zaliczyłem 160kg z przytrzymaniem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne !!! prosze o pomoć

Następny temat

Rozciaganie !

WHEY premium