SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana - czyli koxy w domowych warunkach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tylko dla wybranych

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Oj bez cwiczen i zajezdzania sie na silce chyba bym umarl xD. Jak mam 3 dni bez treningow to nudno i nie wiadomo co ze soba zrobic he. W tamtym rosku jak wyjechalem nad morze na pare dni to szly pompki w ruch i inne takie tam cwiczonka, aby zawsze cos porobic jak nie ma dostepu do swojego sprzetu i sztangi xD

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1836


Płeć : Mezczyzna
Wiek : 19
Waga : 75,5~
Wzrost : 176 cm
Cel treningowy : rzezba
Staż treningowy na siłowni : 19 miesiecy
Uprawiane inne sporty : Jedynie to co na w-fie
Dostęp do sprzętu : Hantle ( 2x5kg ), drazek, obciazenie 2x2,5 kg w postaci 2 takich " workow " zapinanych wokol nog/rak
Dieta : Brak
Przeciwskazania medyczne : Brak
Zażywane suplementy : Brak

Zaczelem w 2007. Kwiecien, maj zaczelem cwiczyc, ale to bylo bardziej smieszne niz powazne. Robilem pompki w pionie o sciane, zwykle na taboretach i kamieni 3,2 kg na biceps wyciskalem : D.
Od wrzesnia 2007 w ruch poszly hantle i drazek az do maja. Nastepnie znowu to samo od wrzesnia 2008 do czerwca 2009. Jedynie drazek robilem prawie cale te wakacje. Podciagam sie z hantlami miedzy nogami ( 10 kg ) do 11 powt. Mysle, ze nie jest to zle jak na domowe warunki.


Foty:

C:\Documents and Settings\Piotr\Moje dokumenty\PLIKI\ZDJECIA\Progress\Mniejsze\24.10.07.JPG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1836
24.10.2007:





8.01.2009:





16.05.2009:





12.07.2009:





Sorry za double.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
brawo!
o to chodzi

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
No ladna przemiana szczegolnie patrzac na sprzet jakim dysponowales:). Trzymaj tak dalej i zbieraj pomalu na wieksze ciezary. Pozdro lap soga

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez sie zgadzam ze przemiana ladna, a w zasadzie rozwoj sylwetki. Cale szczescie nie byles spasiony jak zaczynales:) Oby tak dalej. SOG za osiagniete efekty wytrwalosc i na zachete do dalszego wysilku.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
Piotr i Darnok sogacze za przemianę
wytrwałości zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3185
Naprawdę brawo za przemianę, ale imho z tym sprzętem niektórzy nie mogą nazywać siebie domatorami.. Wg mnie domowe warunki, to własne ciało, jakieś meble, drążek i co najwyżej jakieś 2 hantle 10- 15 kg, może jeszcze expander, a tu widzę jakieś 130-140 kg, ja bym chciał w tym temacie widzieć naprawdę ludzi, którzy swoje przemiany osiągnęli praktyczne bez sprzętu, bo wg mnie zmotywowało by to wielu ludzi, którzy dopiero zaczynają trening w domowych warunkach.

Lenistwo to najgorsza choroba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Ale teraz to nie jest wielki problem miec sztange i obciazenie. Na poczatku koszt tego nie jest az tak wielki, pozniej jakos to juz idzie.
A i lawka jakas samorobka, nawet z drewna na poczatek w sam. Wiec takie naprawde domowe warunki to teraz rzadka rzecz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora.

Następny temat

HST w połączeniu z dietą redukcyjną opartą o suple

WHEY premium