SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana - czyli koxy w domowych warunkach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
u darka jest spora, u Riobsona ciężko stwierdzić. na zdjeciach z przodu widać minimalna asymaterie , z tyłu jak się przypatrzeć to widać coś w odcinku lędźwiowym, ale bez kompensacji wyżej, więc wątpię. Zdjecia musiały by być takie jak darka - prostopadłe.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Czy po przez dalsze ćwiczenia tego typu (nie specjalnie jakieś korekcyjne) możze się ta skolioza wyrównać? Na tym pierwszym zdjęciu sprzed ćwiczeń widzę dużą skoliozę, na tym drugim już nie (choć może to gra światła). Czy ta poprawa (jeśli jest) wynikła c ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
może sięwyrównać, tylko musisz się dobrze rozciągać
głównie nogi (dwógłowe), pośladki i czworoboczne.
reszta normalny streching

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Nie, nie skoliozy nie mam, na szczescie, jakies tam male skrzywienie tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 316 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7530
to dobrze :) bo 1 zdjecie to tak nie za fajnie wyglądało ;] Ja sie musze przestac garbić bo już nie zaciekawie wygladam :/ ale chudy jestem to może dlatego sie tak to wyróznia ;] od poniedzialku rusze z ACT i bedziemy walczyc o ladna sylwetke ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Hehe, to witaj w klubie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
dalej, wrzucajcie swoje zdj.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1209
Teraz pewno większosc walczy o sylwetke przez wakacje (tak jak ja xD). W domu mozna na prawdę wiele osiągnac tak jak to widac na zdjęciach. Jak ktos chce to może nawet sobie pralką ćwiczyć
Niestety swoje foty wrzuce w ten temat dopiero za jakies 2 miesiące (musze skonczyc trening domatora)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
skl15 sylwetka jakbys niegdy nie cwiczyl^^ jak u 10 latka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Co ty gadasz jest poprawa, może nie jakaś mega, ale jest, poza tym ona tylko 14 lat, hormony jeszcze tak nie pracują, przyjdzie czas to zmężnieje, teraz buduje "fundament".

Pokaż lepiej swoje osiągi

Zmieniony przez - darekk. w dniu 2009-07-02 16:14:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora.

Następny temat

HST w połączeniu z dietą redukcyjną opartą o suple

WHEY premium