SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana - czyli koxy w domowych warunkach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Od kiedy wzrost się podaje w kilogramach :)

mozna i w km/h

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
Rozwaliłeś mnie

A tak właściwie, to czekamy też na twoje zdjęcie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
nie! mawashi lepiej niech da tak pod koniec - jak wstawi teraz to pozamiata i temat spadnie bo wstyd bedzie jakieś zdjęcie wkleić

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
no właśnie - nie pomyślałem o marketingu
to ty teraz daj

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde no ! Zawsze cos znajda: jak nie bledy w treningu to literowki :)

Mawashi jak mozesz to zmien te [kg] na [cm] bo bedzie sie za mna to do smierci ciagnelo jak "Mala dziewczynka" za Michałem Kamińskim hehe

A na powaznie to dzieki za SOGi: zawsze daja satysfakcje z wylanego potu i zycze wszystkim zeby mieli efekty ze swojej pracy nad soba, ale i niech ta fotka z brzuchem bedzie przestroga dla tych co zapominaja w pewnym momencie o ruchu i mysla ze im otylosc nie grozi. Przez lata bylem szczuplym gosciem z waga 76 - 82 kg a potem sie tak porobilo jakos ukradkiem jak widac - pewnie byla to dluga prosta do zawalu.

pozdrowienia

DARNOK35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
https://www.sfd.pl/Efekty_małe_ale_zawsze_:_-t503189.
to jest mój temat ze zdjęciami który założyłem jakiś czas temu.

a tu ponizej fotki z dzisiejszego wieczora (bez pompy):













żeby tak jeszcze ten kaloryfer był.. ;-(

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
daj ankietę, to coś więcej się wyciągnie

Mawashi - chciałbym, aby posty bez ankiety były kasowane. Post z ankietą od razu daje większe możliwości, oraz nie trzeba dawać wypowiedzi jak np. nad twoim nickiem, żeby nie robić "śmietnika" z tematu.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
kurde. zapomniałem poprotsu o tej ankiecie. niech skasi posta może to zrobie go jeszcze raz bo tak to faktycznie burdel bd.

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
po prostu dopisz. wybaczymy ten jeden raz.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 19 lat
Waga : ok. 87 kg
Wzrost : 186
Cel treningowy : cięzko powiedzieć. z masą problemów nie mam więc średnio robie tak że 2 tyg masy i tydzień redukcji i tak wkółko
Staż treningowy na siłowni(domowej :D) od października 2008 (siłownia to za dużo powiedziane - dwa stołki i dwa hantle o niebotycznej wadze 10 kg każdy.
Uprawiane inne sporty : rekreacyjnie rower i bieganie od niedawna
Dostęp do sprzętu : jw.
Dieta : brak. mniej więcej 10 wskazówek
Przeciwwskazania medyczne : Krąg L4 jest coś tam nie tego ale jak narazie daje rade
Zażywane suplementy : TSE i inne spalacze

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora.

Następny temat

HST w połączeniu z dietą redukcyjną opartą o suple

WHEY premium