SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein plus V2 a nowe doniesienia z wykop.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61238

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
michal09 - były badane i kiedyś w ramach akcji forumowej, z resztę z tego co się orientuję, są regularnie badane. Megabol ma swoje "wynalazki" i specyficzny marketing, ale w środku raczej jest to co na etykiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
flex - jak to było? "w życiu pewne są tylko smierć i podatki.."?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Ha, nie do końca. Wystarczy się przenieść do Monako i czeka nas tylko śmierć

michal09
Remik7
czyli np porownujesz ladowanie bialka z ladowaniem przedtreningowki?


Suplementacja to nie tylko przedtreningowka i moze sie nazbierac sporo tego prochu, dla mnie chemia to chemia i nie widze roznicy, czy ktos ja laduje w postaci odzywek, czy suplementow. Ktos nie widzi sensu zrec tyle gainerow, bialka, a ja nie widze np. lykac 20g o3 dzeinnie


Mimo całej sympatii do ciebie - majaczysz..

Pomijając fakt, że O3 to też swego rodzaju odżywka, to szczerze nawet nie wiem, jak skomentować Twą wypowiedź...

Naprawdę nie dostrzegasz różnicy pomiędzy odżywką i suplementem ?
Białkiem, a np. mimikerem insuliny ? Gainerem, a kreatyną ? O3, a przedtreningówką z 1,3 ? Wake up dude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
kolega zamowił 6 opakowan wczoraj tego plusa jak sie dowidział dziś o tym przekręcie to mało się nie posrał w galoty .ciekawe czy syfydy będzie zamięniac wałowane produkty na zgodne z etykietą jak to było z econo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Wiem czym sie roznia suple od odzywek, chodzi o to, ze powiedziales ogolniokow, ze zremy duzo prochu, a sam go wcinasz sporo, nie patrzac w jakiej postaci.

Czyli ja popijam bialko tzn., ze zre w chooj prochu ale ty wcinasz mnostwo stymulantow i to juz nie jest ladowanie w siebie "prochu"?

Taka mala dygresja od spekulacji na temat badan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
mateusz-gr
kolega zamowił 6 opakowan wczoraj tego plusa jak sie dowidział dziś o tym przekręcie to mało się nie posrał w galoty .ciekawe czy syfydy będzie zamięniac wałowane produkty na zgodne z etykietą jak to było z econo


zamienialismy walkowanego ekonoma (70% bialka wedle badan) na super PLUSA (50 kilka %) .. pytanei .. Zabłocki na mydle czy jednak lepiej wyszlismy ?? paranoja :D

* o ile badania z wykopu uznac za wiarygodne

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
"dokładnie
może w końcu jeden z drugim zrozumie ,że nic nie zastąpi odpowiedniego odżywiania "

ciekawe kiedy doczekamy sie az napiszesz ze to celowe dzialanie sfd majace na celu odzwyczajenie ludzi od odzywek dla ich zdrowia )))

nie wiem jak takie stwierdzenie ma sie wogole do tematu ...

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Masakra, niektorzy tutaj takie brednie wypisuja
Ja juz bialka sfd nie kupie nigdy, teraz chyba tylko Olimp i Trec, tutaj mam pewnosc ze wszystko jest tak jak trzeba. Ciekawy jestem jak z BCAA od SFD...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Weźcie się za michę zamiast rozkminiać czy te 2g na porcji zniszczy wam formę:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepszy zestaw

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WHEY premium