SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein plus V2 a nowe doniesienia z wykop.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61244

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699756
ja nic nie twierdzę
ale nie wierzę wszystkiemu co pojawi się w internecie
również zależy mi na uczciwym badaniu gdyż sam stosuje plusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29579 Napisanych postów 62958 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902646
dla mnie badania z wykopu sa tak samo obiektywne albo nawet i bardziej niz badanie zlecone przez sfd. powod? to nie pierwsza ich wpadka a to dziala na korzysc badan z wykopu(raz byly prawdziwe czemu teraz maja byc falszywe) a niekorzysc sfd .dziekuje.dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3169
Mumin222
dla mnie badania z wykopu sa tak samo obiektywne albo nawet i bardziej niz badanie zlecone przez sfd. powod? to nie pierwsza ich wpadka a to dziala na korzysc badan z wykopu(raz byly prawdziwe czemu teraz maja byc falszywe) a niekorzysc sfd .dziekuje.dobranoc


Dobrze mówisz ,jak narazie wszystko działa na niekorzyść SFD. Osobiscie chciałbym , żeby te badania to był fake , bo sam wcinam obecnie plusa :s


Zmieniony przez - maniaksky w dniu 2012-01-17 21:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jaja, znowu
Swoją drogą jestem ciekaw jak CWS wypada bo kupiłem dwie puchy na spróbowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jeżeli okaże się że w plusie też jest wałek to już nic nie kupię z sfd niestety...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3169
bugi24
Jeżeli okaże się że w plusie też jest wałek to już nic nie kupię z sfd niestety...


jeżeli teraz bedzie wałek to najprawdopodobniej nikt już nic od nich nie kupi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nie wszyscy czytaja forum - a wiesc po 1 walku juz zamazana wiec nie martwcie sie - nie zbankrutują na swojej linii

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
no nie, mam nadzieje że to jakieś pomówienia. tak czy siak ja spie spokojnie bo już skończyłem z tym białkiem ale mam inne produkty SFD

Zmieniony przez - chimera1 w dniu 2012-01-17 21:41:27

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3169
maniak7000
nie wszyscy czytaja forum - a wiesc po 1 walku juz zamazana wiec nie martwcie sie - nie zbankrutują na swojej linii


Mój znajomy nigdy nie słyszał o wałku na econo , ani o dzisiejszej sytuacji a mimo to wpie***la econo aż mu sie uszy trzęsą i twierdzi , że to najlepsze białko. ( tak jak mówisz , nie przegląda forum)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Poczekali aż stara sprawa ucichnie i kolejny atak ;) Dziwne że wcześniej nie została wykryta ta nieprawidłowość wraz z ekono. No nic pozostaje czekać na badania SFD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepszy zestaw

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WHEY premium