SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein plus V2 a nowe doniesienia z wykop.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28344
Szkoda że dopiero teraz przedstawiono wszystkie wyniki.
Czy kogoś śmieszą żarty moderacji o abnexenie?

Wszystkie w sensie te stare.

Zmieniony przez - kamil1239 w dniu 2012-01-18 17:31:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Przeciez jeszcze nie ma wynikow plus v2, takze nie ma wszystkich wynikow. Ja bardziej wieze w wersje ziomka z wykopu, poprzednim razem tez wyszlo na jego...
A ja kupilem 3 paki sfd wanili Bardzo smaczne jest ale za bardzo chyba. Niby 1,5g wegla na 100g, to nie mozliwe ze az takie slodkie jest, soi akurat rozpoznac nie umiem w smaku, takze w tej kwestii sie nie wypowiem. Jeszcze moge dodac, ze poprzedni raz mialem bialko bananowe, jakas chyyba lipna partia bo bylo czuc gorzkawy posmak, koledzy tez kupili i to samo bylo, teraz tego nie ma, wiec 1 plus jest.
No ale czekamy na badania i mam nadzieje ze beda regularnie

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-01-18 17:25:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
A moze mi ktos na pw wyslac linka do wyjasnionej sprawy ze starym ekono? Mam jeszcze u siebie zapasy tego bialka wiec ciekaw jestem czy sie cokolwiek wyjasnilo po tym starym wykopie :P

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
A zyskuje konkurencja...już są komentarze modów o białkach np. z O. -"nie ma problemu z ew ze tak ujme 'etykietami' " Wiadomo do czego nawiązanie jest .A SFD białko i Bcaa brałem często,i również polecałem.Więc badania powinny objąc dokładnie całą linie SFD.Pomysł z badaniami w sklepie pod produktami uważam za dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5726
Przykra sprawa, byłem trochę zły na całą sytuację z ECONO lecz miałem nadzieję na jednorazową wpadkę. Nawet jeśli nie było to celowe zagranie SFD to trudno zwalać winę na kogoś innego po raz drugi, skoro produkt jest cały czas w obrocie. Co innego gdyby samo SFD wycofało produkt po kontroli która wykazała za małą ilość białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10150
Nadmierna oszczędność nie popłaca.
Olimpowskie WPC100% chodzi na aukcjach po 49zł, więc kupowanie podejrzanego SFD po to, aby pozornie zaoszczędzić 10zł zupełnie nie ma sensu.
To samo z gainerami - 6kg Gain Bolica za 130zł na aukcjach, ale Męczennicy wolą chlać Mass Activatora - o smaku soli kuchennej.
Głupota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
GB akurat nie jest dobrym porownaniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Za dużo prochu żrecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
odezwal sie ten co na kolejne testy wpyerdala tyle supli ze ciezko to zliczyc )))))

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10786
Enes - w sklepie SFD jest za 44,90 zł,tak więc jeszcze mniej.Może jako pośrednik się lepiej wyjdzie na swoim.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepszy zestaw

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WHEY premium