SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein plus V2 a nowe doniesienia z wykop.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61223

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 112
gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wujasek12 - proszę o większą kulturę wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
My? Ja jak i pozostali modzi akurat nie jesteśmy odpowiedzialni za żadne zaniedbania, bo nie mamy na nie wpływu. Więc na uszach stawać nie będę.

Rozumiem frustrację doskonale i sam jestem sfrustrowany. Ja odpowiadam jednak za porządek w tym dziale i prosiłbym by w ramach roszczeń i pretensji zachować kulturę języka i nie używać określeń wartościujących.



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-01-19 11:28:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 112
mowiac sfd mam na mysli osoby odpowiedzialne za produkty z szyldu sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
NAD CZYM WY TAK SPEKULUJECIE 21 STRON O DUPIE MARYNY ! BĘDĄ WYNIKI BĘDZIEMY MOGLI ROZMAWIAĆ NA TEMAT BIAŁKA BO JAK NA RAZIE POSIADAMY JAKIEŚ SUCHE FAKTY OD PANA XYZ !

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
faftaq
My? Ja jak i pozostali modzi akurat nie jesteśmy odpowiedzialni za żadne zaniedbania, bo nie mamy na nie wpływu. Więc na uszach stawać nie będę.

Tylko jak odróżnić moda który jest modem hobbystycznym, od moda który jest etatowym pracownikiem SFD? Nijak, wiec chyba nie ma się co dziwić że ktoś bluzga na moda myśląc że jest on pracownikiem SFD. Gdyby pracownicy sfd nie ukrywali sie na forum, może było by mniej nieporozumień?

Taniocha
NAD CZYM WY TAK SPEKULUJECIE 21 STRON O DUPIE MARYNY ! BĘDĄ WYNIKI BĘDZIEMY MOGLI ROZMAWIAĆ NA TEMAT BIAŁKA BO JAK NA RAZIE POSIADAMY JAKIEŚ SUCHE FAKTY OD PANA XYZ !

Mamy także oficjalne wyniki starego i nowego econo, które nie grzeszą zgodnością składu z etykieta.

Zmieniony przez - Adramel w dniu 2012-01-19 11:56:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
KokoWKS
"dokładnie
może w końcu jeden z drugim zrozumie ,że nic nie zastąpi odpowiedniego odżywiania "

ciekawe kiedy doczekamy sie az napiszesz ze to celowe dzialanie sfd majace na celu odzwyczajenie ludzi od odzywek dla ich zdrowia )))

nie wiem jak takie stwierdzenie ma sie wogole do tematu ...



farfocel czy jak Ci tam
idź sobie na swoje forum do swojego wodza ,tutaj tylko siejesz zamęt

tak dla ścisłości - ja nie jestem przedstawicielem sfd
sam jestem zdziwiony/rozgoryczony wynikami - bo sam stosowałem plusa
a to co napisałem było potraktowane obserwacjami trendu jaki występuje w dziale OiS - większość myśli że kupi odżywkę w prochu i po problemie
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Etatowym pracownikiem SFD - to jestem tutaj JA i jako etatowy pracownik SFD oświadczam , żebyś Adramel puknął się w czółko bo irytujesz tylko swoimi postami oraz prowokujesz, już raz miałeś bana za podobne posty w stronę Megabola - dobrze to pamiętam, nie będę tym razem ostrzegawczo dawał Ci na 2 dni byś ochłonął tylko polecisz na pół roku , może wtedy przestaniesz pisać tego typu posty, którymi tylko zaśmiecasz forum.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepszy zestaw

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WHEY premium