SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein plus V2 a nowe doniesienia z wykop.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61231

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
Jeśli okaże się że to prawda dla mnie ta firma już nie istnieje...napewno nic od nich nie kupie dobra firma umie zadbać o jakość i odpowiednią ilość surowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Tak dla jasnosci KOGO SFD chce pozwać? w tym momencie nie pchal sie nawet na forum ^^ autora tematu?

jak wyjdize,ze walek w plusie to akcja wymiany/zwrotu też rozumiem, że będzie ??

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3169
akurat dzisiaj rano otworzyłem nową paczkę plusa kur** , j/w mam nadzieje , że będzie możliwy zwrot jeżeli okaże się to wałkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26056
można się tylko domyślać rzetelności składu pozostałych produktów SFD, a ja zrobiłem zapasy Pure BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
Zobaczymy co to będzie, poczekam z chęcią na dalsze wydarzenia jak się SFD wybroni. Jak to nie wałek to wszyscy odetchną z ulgą ale jak okaże się inaczej to strzelam w pierwszą wymówkę pt. "To nie nasza wina" i wymówka, że partia wyszła zła nie z winy SFD (a partie są małe więc łatwo się wykręcić). Oczywiście to moja autorefleksja na ten temat, czas pokaże dopiero jak jest naprawdę.

Oczywiście nawet jak SFD odpowie iż to wszystko nie prawda to nie znaczy, że od razu uwierzę na słowo tylko chcę zobaczyć konkretne dowody podmiotów niezależnych od SFD.

A więc został niecałe 3 dni. Czekamy z niecierpliwością.

Zmieniony przez - FCSłumka w dniu 2012-01-17 18:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
ktoś się uwziął na SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Ja nie wiem co się dzieje? Jak było mało produktów SFD była cisza. Zrobiło się więcej produktów i nagle problemy się zaczynają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Kogoś boli, czyjaś kariera. Jak to w życiu bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 108
Ja bym raczej powiedział iż to nie uwzięcie się na SFD tylko wymóg jakości za pewną cenę, nikt wałków nie chce a forum traci przez takie rzeczy renomę. Z mojego punktu widzenia jedyny powód dla którego pojawiło się tyle produktów i cały marketing z nimi związany to pieniądze, być może ktoś był zbyt zachłanny i poszedł wałek. Niestety tego na razie nie wiemy, dowiemy się w najbliższym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
El_Nuno
Kogoś boli, czyjaś kariera. Jak to w życiu bywa.


sek w tym ,ze jakby nie byl sie do czego doczepic to by nei bylo sprawy (ekonom poplynal niestety)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepszy zestaw

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WHEY premium