Iskra Lawrence to 27-letnia modelka plus size, którą pokochali internauci. Jej krągłe kształty na Instagramie podziwia już prawie 4 miliony fanów. Brytyjka nie ma również problemu z tym, aby pokazywać się bez makijażu i ujawniać, jak wygląda na co dzień. Co w niej jest takiego wyjątkowego? Iskra walczy ze stereotypem idealnego kobiecego ciała, które jest wychudzone i pozbawione krągłości. Stawia na naturalność i chętnie prezentuje swoje kształty fanom. Pokazuje, że najważniejsze to czuć się dobrze w swoim ciele i udowadnia nam, że kobiece piękno nie zależy od tego, jaki rozmiar nosimy i ile ważymy.

Modelka od dawna prowadzi na Instagramie kampanię na rzecz walki ze stereotypami w świecie mody i showbiznesu, narzucającymi kobietom niezdrowy, nierzeczywisty obraz wychudzonego ciała jako ideału, do którego należy dążyć. Iskra publikuje na swoim profilu zdjęcia w bikini i bieliźnie i udowadnia, że można czuć się piękną i seksowną w każdym rozmiarze. Warto dodać, że Iskra codziennie trenuje na siłowni, jednak nie skupia się na byciu “chudą”, tylko na sprawności fizycznej. Dawniej cierpiała na zaburzenia odżywiania i teraz pomaga innym w walce z bulimią i anoreksją. Chce zapewnić innym wsparcie, którego nigdy nie dorastała. Pięć dni temu udostępniła post na Instagramie, który pokazał jej dwa zdjęcia obok siebie. Pierwsze zostało zrobione 10 lat temu, a drugie zostało zrobione zaledwie miesiąc temu.

"Pamiętam, że byłam dumna z tego, jak wyglądałam chudo na tym zdjęciu", wspomina Lawrence w podpisie.

A Wy co myślicie na temat modelek fitness plus size, które dbają o swój wygląd na siłowni, ale zachowują krągłości? Podoba Wam się taki typ sylwetki?

TAKNIE

Komentarze (3)
orzechova

umówmy się, że jednak większość pulchnych kobiet nie ma tak idealnych proporcji. Mi np. cały zapas tłuszczu odkłada się na brzuchu, więc nie wygląda to fajnie.. Gdybym miała tak szczupłą talię jak Iskra, pewnie też bym nie miała takiego parcia na odchudzanie

0
Asiadm

Jest różnica między kobiecą wysportowaną sylwetką z zachowanymi wszelkimi jej atutami, a nadmiarem tkanki tłuszczowej okrywającej całe ciało. Ja tego nie kupuję bo w moim odczuciu to już jest spora nadwaga, ale skoro ta dziewczyna czuje się z tym dobrze to nic mi do tego - w końcu to nie moje ciało.

0
domosos

trochę ciałka jest ale fajnie to wygląda u niej, bardzo symetrycznie tosię rozkałda na cale ciało

0