Iskra Lawrence to 27-letnia modelka plus size, którą pokochali internauci. Jej krągłe kształty na Instagramie podziwia już prawie 4 miliony fanów. Brytyjka nie ma również problemu z tym, aby pokazywać się bez makijażu i ujawniać, jak wygląda na co dzień. Co w niej jest takiego wyjątkowego? Iskra walczy ze stereotypem idealnego kobiecego ciała, które jest wychudzone i pozbawione krągłości. Stawia na naturalność i chętnie prezentuje swoje kształty fanom. Pokazuje, że najważniejsze to czuć się dobrze w swoim ciele i udowadnia nam, że kobiece piękno nie zależy od tego, jaki rozmiar nosimy i ile ważymy.

Modelka od dawna prowadzi na Instagramie kampanię na rzecz walki ze stereotypami w świecie mody i showbiznesu, narzucającymi kobietom niezdrowy, nierzeczywisty obraz wychudzonego ciała jako ideału, do którego należy dążyć. Iskra publikuje na swoim profilu zdjęcia w bikini i bieliźnie i udowadnia, że można czuć się piękną i seksowną w każdym rozmiarze. Warto dodać, że Iskra codziennie trenuje na siłowni, jednak nie skupia się na byciu “chudą”, tylko na sprawności fizycznej. Dawniej cierpiała na zaburzenia odżywiania i teraz pomaga innym w walce z bulimią i anoreksją. Chce zapewnić innym wsparcie, którego nigdy nie dorastała. Pięć dni temu udostępniła post na Instagramie, który pokazał jej dwa zdjęcia obok siebie. Pierwsze zostało zrobione 10 lat temu, a drugie zostało zrobione zaledwie miesiąc temu.

 

"Pamiętam, że byłam dumna z tego, jak wyglądałam chudo na tym zdjęciu", wspomina Lawrence w podpisie.

A Wy co myślicie na temat modelek fitness plus size, które dbają o swój wygląd na siłowni, ale zachowują krągłości? Podoba Wam się taki typ sylwetki?

TAKNIE