SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein plus V2 a nowe doniesienia z wykop.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61222

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Tak dla niedowiarków, którzy twierdzą że nie da się sprzedawać dobrego i taniego białka... Na forum K** w dziale suple, UNS własnie opublikował wynika badań swoim białek. 100%(+/- błąd pomiarowy)zgodności produktu z etykietą. Jednak się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
No producent zawsze publikuje dobre wyniki swoich produktów. To dość powszechne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
To pokażesz mi wyniki badań megabola lub innej polskiej firmy po za olimpem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2424
Megabola znajdziesz w sieci, bodajże isoplexa. To chyba jedna z niewielu firma godna zaufania w przystępnej cenie.

ehhhh...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Megabol był też robiony niezależnie i było ok. Ale w sumie średnio mnie to interesuje, bo proch mnie już nie interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Martainn

No producent zawsze publikuje dobre wyniki swoich produktów. To dość powszechne.

Megabol był też robiony niezależnie i było ok. Ale w sumie średnio mnie to interesuje, bo proch mnie już nie interesuje.

Czyli jako ekspert wypowiadasz się w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
W momencie kiedy było to badane to się interesowałem i nawet się dorzuciłem do kosztu badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
No i ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości ehhh ciekawe co jest w nowym aktyvatorku ?? serwatka z rolmleczu ze smakiem ??
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Mike Jones - akurat Activatorem zajmuje się Bull i jest to odrębny produkt, z zupełnie inną procedurą (każda partia badana).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepszy zestaw

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WHEY premium