SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Protein plus V2 a nowe doniesienia z wykop.pl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61237

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
kowal9999
Są dowody no ale kto za to beknie ?


patrzysz czasem w zakladke "kontakt" wiekszosc starej ekipy zniknela ... czy potrzebujesz powiadomki ? nikt nie da info na forum ten i ten zostal zwolniony za to czy za tamto ...

twarde dowody sa IMO.. jeszcze kwestia podejścia do tematu

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Adramel co ty się tak nakreciłeś ? Żony nie masz dzieci w tym wieku? Poczekaj na wyniki chwilę a jak nie to ja zamkne temat do czasu oficjalnego komunikatu od Mateusza. Pisał mateo są umowu kary umowne dla producenta. na pewno bedzie chciał z tego z twarzą wyjść i jak bedzie nie halo to pomysli o rekompensacie. Dotrze w końcu do was że to nie wina moderatorów i Mateo, że kazdy chciał stworzyć dobre tanie białko a jesli ktoś przywalił w ch**a to producent i tym razem są kary umowne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
a jak sie ma sprawa z Kania, skoro twierdziliscie, ze to on dosypwyal na boku soje, a on zm kolei ze to wyscie przeslali takie wytyczne? i sprwa ucichła

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
ucichła bo nie ma na to papierów nikt, nie było gwarancji umownych, a Mateusz jest cholernie szczerym i ufnym człowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9934
To jakie macie umowy z tym podwykonawca to sprawa drugorzędna dla mnie.mnie interesuje czy będą jakieś rekompensaty dla oszukanych przez SFD?
A tłumaczenie,ze to wina jakiegoś podwykonawcy a nie SFD jest co najmniej śmieszna.To jest wasz projekt,czerpaliście z tego zyski i SFD za ten bubel w całości odpowiada.Cały interes wygląda jak chałupnicza prowizorka.jestem ciekaw jak ten mateo znalazł ta firmę i jaki audyt przeprowadził?Czy ta firemka ma jakieś certyfikaty ISO?

Zmieniony przez - power1488 w dniu 2012-01-19 21:23:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawno mnie tu nie było a tu takie rzeczy się wyprawiają.
Widzę też, że niektórzy nic się nie nauczyli. Czekajcie cierpliwie na oświadczenie bo i tak nic wam nie da to pisanie bez przerwy o jednym i tym samym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem co Słomka pisał o mnie bo zostało usunięte, pierw wyczaił linka z wykopu potem miał w profilu fotkę soi, i już można się domyślić że szydzi. Ja nikogo nie oskarżam sam jadłem, sfd econo v1 econao v2 czy jak i oba vitafity czy comlete. te 3-5 g białek na porcję mi krzywdy nie robię i tak tylko wcinam białko z rana z owsianką, ja sporo zawdzięczam forum, na początku sam uczyłem się jak się odżywiać jak trenować by poprawić swoją sylwetkę, z czasem sam zacząłem się dzielić swoją wiedzą z innymi użytkownikami forum. Sporą grupę wypowiadającą się w tym temacie widzę pierwszy raz na oczy, może to wina mojej wady wzroku. Jak ktoś nie ma ochoty kupować to niech nie kupuje, a sporo jest krzykaczy co może nawet nie próbowali produktów sfd.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co mają krzykacze do badań? niech sobie krzyczą, każdy krzyczy na suple czy to dobre czy to buble jednak badanie swoje powie w tym przypadku mówi jasno po raz kolejny i SFD niech szykuje v3 po mału :) pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
tanie g**** produkuje prawdopodobnie jeden producent, cfany gapa

jadłem, polecałem, nadal jem póki mam otwarte

bo jak inni którzy tworzyli pomysł tych produktów mieliśmy prawo oczekiwać że wykonawca wywiąże się z deklaracji i firma, zarząd etc zadba by nie było kału

tyle wątpliwości, jak komuś mało niech sam tworzy swoje teorie

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9934
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepszy zestaw

Następny temat

Co po cyklu kreatynowym

WHEY premium