SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VitaFit - Wpc protein plus - 750g znacie to?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1689
jak w temacie ? znacie to bialeczko ?
dziś dostałem i jutro zaczynam szamać dziś tylko próbowałem i smak naprawdę rewelacyjny za taka cenę to aż za dobre rozpuściło się tez dokładnie tylko lekka piana ale nic szczególnego jadł to już ktoś ? jakie doświadczenia ?
nie wiecie jak z realna zawartością białka ? byly jakies niezalwzne badania?

...kiedy klecze nie klamie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2562
o najbardziej obiektywne opienie nalezy pytac na niezaleznym wzgledem tego bialka forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19536
Badania chyba były, ale nie wiem czy niezależne, co do smaku i rozpuszczalności-rewelacja.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 17188 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47901
co jak co

ale to białko truskawkowe kolega zamówił mi bardzo smakuje, nie piłem nigdy drogich białek także, ale truskawka imo na prawdę dobra.

a białko to efekt pracy sfd także nie sądze by to był jakis fake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1689
tak sobie pomyslalem ze kupujac 3 bialeczka czyli w sumie 2250g placimy 96 zl a za bialka np dymatize Ultimate Nutrition czyinne w takiej wadze mamy za okolo 115 120 zl takze trzeba sie zastanowic czy nie placimy tylko kilka zl mniej za slabsze bialko chociaz tu atutem jest mniejsza waga i mniejsza jednorazowa cena

...kiedy klecze nie klamie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6759 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50243
Dymatize USA, a Dymatize Europe to dwie różne bajki. A u nas 90% to Europe w Holandii sypane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173450
Najlepsze z tanich, produkowane przez Trec-a na zlecenie sfd.pl, bierz śmiało, cena/jakość bardzo dobra.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84652
dla mnie smaczniejsze od elitek dymatizowskich

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6343
dla mnie tez jest lepsze od elitek i nadajace sie na kazda pore dnia w koncu w zawartosci ma bialko krotko wchłanialne i długo wchłanialne. Co do ceny tak niskiej było już pisane na ten temat patronem jest że tak nazwe Trec ale cena zaniżona ponieważ na kazdy swoj produkt trec wydaje dużo kasy na reklamę co w przypadku vitafit sie niewydarzyło prace trochę trwały i chodziło właśnie o dostarczenie białka, które będzie jakościowo bardzo dobre a i w nie dużej cenie dlatego też masz takie smaki a nie inne ponieważ to by podniosło koszta produkcji, wybrane dlatego też zostały te dwa rodzaje białek aby jakościowo pasowało do każdej pory dnia czyli białko ma być uniwersalne, udało się wszystko dopracować i za to gratulujemy SFD i Trecowi oczywiscie. Polecam zdecodywanie w kazdym przeliczniku bialeczko wyjdzie lepiej niz jakiekolwiek inne jedynie porównując do myfusion można by troche podyskutowac ale w tym wypadku cena wygrywa i wole miec wiecej białeczka vitafit na stale uzupelnienie diety a myfusion mozna raz na jaksi czas dorzucic do cyklu na mase :P

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23378
Nie wiem gdzie Ty widzisz dwa rodzaje białek. To jest WPC, czyli koncentrat białek serwatkowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6343
kurde zmeczenie robi swoje wstawilem sobie wyraz miedzy wyrazy i dlatego tak wyszlo ale nie zmienia to faktu ze jest bialokeim na kazda pore dnia

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer ? czy zwykłe białko ? - Cel masa

Następny temat

>>>JAKIE INDEKSY w posiłkach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<<<

WPC