SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC Protein plus (750g) + Carbo (1000g)+ CM3 1250 (180 kap.) zamiast gainera

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
Siema, mam kolejny problem :D
Przez śledzenie różnych tematów namieszałem sobie troszkę w głowię i potrzebuje waszej pomocy :).
Przy treningu mam spadki energii i ogólnie mam zatrzymanie formy ;/i przez to chcę kupić jakieś suplementy. Jadę na siłę i masę. Pierw chciałem kupić jakiegoś gainera, ale patrząc na skład to rzadko mają one więcej niż 52g i z 86g węgla, więc wymyśliłem czy nie lepiej kupić mi za miast jakiegoś gainera zestaw taki jak :
* 2x WPC Protein plus (750g)
* 2x Carbo (1000g)
* CM3 1250 (180 kap.)
Powinno dać to nie złego kopa, i łącząc to miał bym ponad 80g białka i ponad 90g węgla. Zestaw ten starczył by mi na chyba 2 tyg przy czym gainer z cm3 średnio obliczyłem że na 10 dni. Co wy na to czy raczej nie zda to egzaminu?
A i obliczyłem że koszt gainera z kretyną to wydatek około 140zł, a białka tego z carbo i kreatyną 160. jak myślicie warto dorzucić te 20zł i samemu wszystko sobie mieszać i gainer przegrywa w tym straciu czy nie.

Wiek: 18
Waga: 65
wzrost: 178
Staż treningowy : ponad pół roku ( pierw przez jakiś miech w domu pompki itp, potem od początku sierpnia czy tam z końcem lipca mam własną siłkę więc potem profesionalnie
Cel cyklu : siła i masa
Stosowane już wcześniej suplementy : kiedyś przez przypadek kreatyna ale to daaaawno ;/
Uprawiane inne sporty: kiedyś karatę, aktualnie tylko siłka
Stosowane wcześniej spalacze: brak
Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak
Ilość dni wolnych od kreatyny : mnóstwo, nie pamiętam kiedy miałem ją w ustach :D
Przewidziane finanse na cykl 140/160
Uwagi i sugestie: szybka odpowiedź i wyrozumiałość jeśli jakieś gapy walnąłem ;d

I odrazu dawkowanie czy jak co to carbo w shakerze można mieszać czy raczej nie?

A i na pewno zaraz do diety się ktoś przyczepi:D. No więc dieta jest :), tzn staram się jeść, dużo, często i różne rodzaje produktów bogate właśnie w białko i węgiel

Sprzedam skuter full tuning lub zamienię na cross/enduro - możliwość dopłaty z mojej str :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Ventus/Prymus/59567 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
Aha to już wszystko wiem :). A co myślicie o gainerze z USA o nazwie SportPharma Weight Gainer o składzie:
Porcja: 148g
Wartość energetyczna: 580kcal

Tłuszcz 4,5g
w tym: nasycone 3g
w tym: trans 0g
Cholesterol 150mg
Sód 180mg
Węglowodany 83g
w tym: błonnik 0g
w tym: cukry 29g
Białko 52g

Witamina A 16ug
Wapń 300mg
Żelazo 0.5mg

Profil aminokwasowy:
Alanina 1,96g
Arginina 0,97g
Kwas aspartowy 4,32g
Cysteina 0,78g
Glutamina 7.06g
Glicyna 0.74g
Histydyna 0.71g
Izoleucyna 2.30g
Leucyna 4.09g
Lizyna 3.57g
Metionina 0.84g
Fenylalanina 0.96g
Prolina 2.49g
Seryna 1.97g
Treonina 2.72g
Tryptofan 0.51g
Tyrozyna 0.98g
Walina 2.22g

I tak w zasadzie piszecie że białko + carbo= wymioty, ale czemu są tam jakieś składniki które się gryzą czy chodzi że np carbo o smaku cytryny i białko truskawkowe i dla tego?, bo jak tak to przecież jest białko np truskawkowe i carbo też w tym smaku występuje.

Sprzedam skuter full tuning lub zamienię na cross/enduro - możliwość dopłaty z mojej str :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Ventus/Prymus/59567 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
przedostatni akapit to miało brzmieć taK:D
*I od razu dawkowanie: czy jak co to carbo razem z białkiem w shakerze można mieszać czy raczej nie?

Sprzedam skuter full tuning lub zamienię na cross/enduro - możliwość dopłaty z mojej str :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Ventus/Prymus/59567 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
A i na pewno zaraz do diety się ktoś przyczepi:D. No więc dieta jest :), tzn staram się jeść, dużo, często i różne rodzaje produktów bogate właśnie w białko i węgiel

ja bym tego dietą nie nazwał, bez diety z nadwyżką kaloryczną sie nie rośnie, chcesz sobie zakupić suple na 2 tyg. ? chcesz w 2 tygodnie urosnąć ?

można mieszać


Zmieniony przez - Marievvex w dniu 2010-02-06 14:37:49

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
białko z carbo = wymioty raczej

Ile białka ile węgli to już dieta, nadmiar Ci nie pomoże
Kreatyny coś dużo, 5g w DNT i 10g w DNT

a bialko z gainerem mieszaj jeśli białko jest bezsmakowe to możesz aczkolwiek właśnie po to są gainery/bulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
carbo osobno z białkiem chyba że ci to "wejdzie"

a do gainera białka można mieszać smaki wychodzą dobrze bo gainer bierzesz w większej porcji i nie czuć tak białka nawet jeśli jest niedobre

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
A to byście mogli podać jakiegoś dobrego bulka do kreatynki? . I co wy na zmieszanie np mass xxl z WPC Protein plus ?

Sprzedam skuter full tuning lub zamienię na cross/enduro - możliwość dopłaty z mojej str :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Ventus/Prymus/59567 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
zakupiłeś już cm3 ?? lepiej kup mono :P
a co do bulka to :Up Your Mass z MHP :)
pzdr.

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Mieszać można, bulk-zdecydowanie Up Ypur Mass.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 229
:) a jakiś tańszy ;d? a mono nie chcę bo ona wodę gromadzi a nie siłę. Jabłko lepsze podobno.

Sprzedam skuter full tuning lub zamienię na cross/enduro - możliwość dopłaty z mojej str :)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Moto_Ventus/Prymus/59567 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Mono jabłko-porównywalne, z tą wodą to trochę bzdura. Tańszy Profi Whey Mass, Top Mass. Ale słabszy składem wiadomo.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
cena dobra:D

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do anglików. %--)

Następny temat

Weszła masa i co dalej...

WHEY premium