SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z rodzicami...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Wcale nie olewam... Idę się powiesić!!
Eh niektórych mi to żal. Nie rozumiecie to nie. ********lać (EMO)



A tak na serio większość tych krzykaczy tutaj nie przeczytała tematu i wszystkich moich postów albo nie jest na tyle inteligentna aby zrozumieć ich sens. Odnosząc się do zdjęcia w profilu było robione dwa miesiące po rozpoczęciu ćwiczeń. Naprawdę olewam to, że myślicie (niektórzy\większość?), że jestem cipką? Nie no... wiadomo lepiej pona******lać się z rodzicami, przecież jestem silniejszy.
Powszechnie wiadomo, że na świecie jest wiele więcej tragedii niż moja błaha sprawa. Aczkolwiek mój problem jest dla mnie ważniejszy, gdyż dotyczy mnie. Tak. Jestem ******lonym egoistą. Wiadomo, że życie to nie bajka... Ale nie muszę też być codziennie krytykowany przez mamę\tatę bo robię coś dla siebie. Naprawdę ciężko mi niektórych zrozumieć. Nie wydaję mi się żebym płakał na forum... Po prostu chciałem prosić o radę społeczność, która może mieć potencjalnie takie same problemy. Po części zauważyłem tutaj wiele wartościowych, czasami dosadnych postów.

Pozdro dla wszystkich koazaków przez kabelek. Niech moc będzie z wami [*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522803
Sport_test - to poleciałeś z textem

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Każdy rodzic dba o swoje dziecko, trzeba szanować ich decyzje i wątpliwości, najlepiej szukać kompromisu lub najrozsądniejszych rozwiązań, u mnie kompromisem okazała sie rozmowa w której wskazałem ojcu dokładną nazwę produktu, a on już poczytał o tym solidnie w internecie - uspokoił się i nawet sam kupił pierwszą odżywkę :P (pewnie ładnie przepytał gościa w sklepie..)

nie ma sensu odsyłać rodziców do lekarza.. już prędzej do pracownika sklepu z odżywkami/sportowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
jaruss jeszcze jeden głupi tekst w moją stronę to postaram się o bana dla ciebie.

Zmieniony przez - TwisterNH w dniu 2008-06-06 06:37:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
aruss jeszcze jeden głupi tekst w moją stronę to postaram się o bana dla ciebie.

ty sie chyba na żartach nie znasz ??

siedział być w dopingu to codziennie każdy kazdego by musiał kablowac o bana, mając podobny charakter do twego

aż dam Ci soga bo mnie rozbawiłeś

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-06-06 07:09:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
nie o to chodzi, że tutaj tak powiedział tylko już kiedys mi podpadł , wiem forum itp ale wiesz niech każdy trochę się szanuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
sporttest ale gdzie mam sie odezwac ?? prowokujesz i za to powinnes wylapac bana na forum , a jesli jestes z wawy i chcesz sie umowic na rozmowe w cztery oczy to ja bardzo chetnie , dla mnie jestes malcem robionym palcem i wogole nie powinienem reagowac na te zaczepki ale skoro tak bardzo ci na tym zalezy to prosze bardzo moge ci poswiecic moj cenny czas, rozerwe sie troche, zobaczymy czy tez na zywo jestes taki mocny w gebie



Zmieniony przez - kris141 w dniu 2008-06-06 08:46:02

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
matt_krk: mialem kiedys dokladnie taka sama akcje jak ty (6 lat temu) starzy twierdzili ze odzywki to sterydy i ze niszcze sobie organizm, to sie w****ilem ciaglego im tlumaczenia, poszedlem zrobic sobie badania (po roku wcinania supli) krew, mocz, trzustka, watroba - dopiero jak sie okazalo ze wszystkie wyniki mam za***iste to sie ogarneli i dali mi spokoj

Zmieniony przez - Kosiak07 w dniu 2008-06-06 09:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
"nie mam zamiaru byc chudą ciotą" roz***al nie ten tekst xD - Sog


Co do kasy na diete, suple no ludzie macie 18 lat wiec robota to zaden problem. Sam dopiero za 20 dni zaczynam diete bo wtedy wlasnie dostane 1 wyplate. Tzeba sobie jakos radzic - niemasz kasy na diete, suple to idziesz na nie zarobic proste. Gdy zaczniesz inwestowac w siebie z wlasnej kieszeni to juz napewno nie beda mogli ci tego zabronic.

Co do rodzicow pochodz z nimi po lekarzach, trenerach itp i niech im osoby znajace sie na rzeczy wytlumacza co daje silownia , dieta. Musza wkoncu zmienic zdanie bo ty chyba nie masz zamiaru konczyc z silownia .

Ogolnie to mysle ze musisz sam rozwiazac ten problem poniewaz kazdy sam zna najlepiej swoich rodzicow i wie co trzba zrobic zeby ich do czegos namowic, przekonac.

Zmieniony przez - Sanyol w dniu 2008-06-06 09:19:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zgadzam sie ze sportem od samego poczatku. Autorze jestes pipa - zycie nie bajka, czy jakis inny klan czy plebania, gdzie rodzinka zyje sobie zgodnie i swobodnie. Majac dokladnie tyle lat co ty, nie mogac sie dogadac poszedlem w dluga.
Zgadzam sie rowniez z twoimi starymi - chcesz siedziec na ich kasie, rob to na ich warunkach. Nie - droga wolna, co ty masz 12 lat? Idz i sam zarabiaj na swoje utrzymanie, albo morda w kubel. A jak sie to nie podoba - zrob tak jak ja i wielu innych, jakos nikt nie musial piszczec na forum, tylko zawinelismy manele i poszlismy. Life is brutal.
edit: TwisterNH - zawialo groza A moge ja tez poprosic pinokio?
kris141 - kolejny mocarz
sfd - smieszne forum sportowe

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-06-06 10:13:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg: Góra i dół vs. 2xgóra--->Brama ?

Następny temat

mini-atlas czy ławka+sztanga i hantle

WHEY premium