SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy z rodzicami...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
ogólnie srogi koleś Panowie

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5mg metana ed przez 6 tyg zalatwi sprawe i zabijesz starych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ej no zostawcie chłopaka

może trzeba mu pomóc i zrobić coś pożytecznego... ?


...np. rodzicom wjazd na chatę ? jak cos to wpadnij do dopingu chłopcy sobie poradzą












































































Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-06-05 20:42:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Powiedz starej ze jakby nie dawala sobie po gaciach to by Ciebie nie bylo. I ze masz to w dupie , sami sobie to wykrecili robiac Ciebie , pojedz im po wszystkim i masz spokoj.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
Hahahah o ****a nie mogę

Ja tam nie mam problemów rodzice kupują mi bez problemu żarcie na dietę ;] na siłkę dorzucają =D

Hahahaha ale to co tutaj czytam to nie które teksty mistrzostwo świata

j/w ktoś pisał idź do dopingu chłopaki Ci tam pomogą :P

Kurde strach pomyśleć jak wejdziesz na koks ciekawe czy również to samo będą mówili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
jakby on tak wygladal jak ty twister to tez by go rodzice dorzywiali, wspomagali i dawali pieniadze na silownie

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
w kwietniu skończyłem 18lat,w zeszłe wakacje mając 17 lat wyjechałem do anglii do pracy,początkowo miałem tylko na wakacje,w polsce miałem kase na suple,siłke i było wszystko all right,narzekałem tylko na szkołe bo tam ryli beret,a ze starymi looz totalny,powracając do pierwszego wątku,jestem już w uk prawie rok,od tego czasu mieszkam sam,gotuje sobie sam,wszystko opłacam sam,kase na siłke mam na cykle mam i nie narzekam,przez ten okres miałem w chooy problemów,mętlików,że nie pytaj i jak czytam o Twoim "problemie" to bardzo Ci współczuje i życzę powodzenia w dalszej szkole...szkole życia

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Siwy zapomniałeś dodać że jesteś dilerem z wysp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
to już rozmowa na inny temat

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136

polewka z autora niezla,kurva ludzie sa z domow dziecka sa kalekami i jakos zyja a ten placze bo rodzice do niego bucza ze cwiczy,co za dzieciak,nasz siwy wychowany w dopingu by cie nosem wciagnol i uchem wysmarkal szczylu

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg: Góra i dół vs. 2xgóra--->Brama ?

Następny temat

mini-atlas czy ławka+sztanga i hantle

WHEY premium