SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciąg: Góra i dół vs. 2xgóra--->Brama ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Witam, mam problem i proszę was o radę. Co mam kupić co będzie lepszym rozwiązaniem?
Zacznę od poczatku:
Niewiem czy mam kupić jeden wyciąg Góra + dół http://allegro.pl/item371187285__nowa_marbo_home_wyciag_do_sciany_gorny_dolny_.html
czy kupić 2 takie http://allegro.pl/show_item.php?item=371187277
i zrobić z tego "Bramę"

W pierwszej opcji mam wyciąg górny(oczywiste) i dolny, a tak myślę, że dolny też by się dosyć przydał.

Za to w drugiej opcji mam jednocześnie wyciąg górny i Bramę.

I tu prosze o podpowiedzi co wy byście wybrali?.
(jeśli tylko bym mial kase to bym wzial góra+dół i do tego ten tylko górny i jednoczesnie bym mial gora,dół i bramę, ale kasy niema na tyle.)
Proszę o radę.

Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam musisz wybrać co bardziej Ci potrzebne brama czy dolny wyciąg.
Ewentualnie do zbieraj kasy i kup tak jak sam mówisz bo to najlepsze rozwiązanie moim zdaniem.
pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2690 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26191
J/W sam zdecyduj co Ci będzie lepiej służyć, ewentualnie kup 2 te do zrobienia bramy a sprobuj pokombinować i samemu zrobić sobie wyciąg dolny z tego górnego, trochę chęci i jakoś wyjdzie

... szału nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Wąśnie myślałem żeby na do ziemi przy ścianie(pod górnym) zamontowac jakieś dwa solidniejsze kołka. Z tym, że niema na tyle miejsc i boję się że mi się to nie zmieści żeby to wszystko naarz pasowało. Gdyż na bramę musze iec dosyć sporo wolnej powierzchni, więc musi iść na suficie wzdłuż. A gdy wezmę to wzdłuż to raczej nieędzie opcji dobrego działania dolnego. A po drugie troszkę to będzie lipnie wyglądało... Jakieś "kółka" na ziemi. Ale na dniach pójdę i zmierzę dokładnie piwnicę, i jeśli by tak pasowało to chyba kupię 2 górne i dokupię jakieś lepsze kółka i zrobię dolny. Tylko odrazu będzoie tzreba kupić sporo metrów linki.

Dzięki wielkie.

Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile cm w łapie wam przybyło?

Następny temat

Problemy z rodzicami...

WHEY premium