SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masa - HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Na moje oko zamiast czerpac przyjemnosci z cwiczenia, to zaprzatasz sobie glowe wciaz myslami ze bic nie rosnie. Chlopie, wyluzuj. Zrob sobie 2 tyg przerwy od silki, odprez sie, a jak wrocisz do cwiczen to zamiast myslec o tym ze bicek nie rosnie, czerp z tego przeyjemnosc. Nie wiem czy wiesz, ale psychika ma olbrzymie znaczenie w kazdy ze sportow, tak jak juz kiedys pisali, liczy sie nie tylko regeneracja i pelnia sil fizyczna, ale i psychiczna. Bez odpowiedniego nastawienia trening staja sie meczarnia.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
I tu możesz miec troche racji :P Zamęczam się. Myśle ciagle co tu zrobić itp. Nie wiem sam. Ale sama psychika jest wstanie wpłynać na tak negatywny wynik ? niewiem ahh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Skoro po kreatynie rosnie bic (tak, apropo, to dokladnie jak i u mnie... ), to lykaj krete, bo to nie grzech.
Nie mniej, tak jak inni pisza, sama radocha z treningu i ogolna poprawa sylwetki, tez daje mase satysfakcji...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
hehs, ale to jest to,o czym mówił kiedyś Kilobb -nie ćwiczymy dla samego ruchu,zajeżdżania się na siłowni,ale dla konkretnych efektów-szerokie plecy,wielkie łapska,silne nogi,klatka.
Ja również mam problem z masą po powrocie z 1,5 miesięcznej przerwy wakacyjnej-mam taki dodatni bilans kaloryczny,że powinienem samoistnie łapać fat nawet,a waga wręcz spada systematycznie(od 2,5 miesiąca na dodatnim kcal ) .To jest dla mojej psychiki jakiś koszmar,bo w pierwszych 10 miesiącach przygody z siłownią zwiększyłem masę o ponad 15kg(bynajmniej nie fatu),a teraz nie tylko nie zwiększa się,ale spada.
Również rozważam możliwość pójścia do lekarza-jakieś badania układu trawiennego-nie najlepiej się ostatnio czuje w tej kwestii.Tak swoją drogą-próbował ktoś tego Digest Plus z Treca? albo cokolwiek innego poprawiającego konfort układu trawiennego ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
okazuje sie ze masz zbyt mały bilans kcal. zwiększ o kolejne 200kcal i poczekaj na efekty. jak nie pomoże w ciągu 2tyg możesz zwiększyć o kolejne 200kcal.

wez pod uwage ze przy obecnej diecie (skoro mowisz ze jest taka dobra) może zachodzic zjawisko rekompozycji składu ciała- zmiana proporcji tkanek tłuszczowej i mięśniowej. tj. spalasz tkankę tłuszczową, nabierasz w to miejsce masy mięśniowej i waga jest stabilna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
dziekuje za odp. ;] dieta uważam że dobra. ale i tak po mału tyje przybyło mi z 3 kg ale fat-u :D po 4 miesiącach ;]

klatka ani łapa nic sie nie ruszyły. Tylko 3 kg fat bo jem wszystko o niskim IG i to dla tego. Kiedyś nie zwracałem na to uwagi i przez 2 miesiące przytyłem 8 kg i z 5 cm w pasie. Tragedia :P

Dziś jak się uda ide na badania hormonów ( może odrazu dostane wyniki ) to wkleje. Jak bedzie cos nie zgodne z normami to sie uciesze strasznie :d i pójde do endokrynologa.

co do diety i zwiększania kcal. Jem 3 paczki kaszy gryczanej dzienie i nie daje rady juz ;/ czuje że pękne pod koniec dnia. Tyle już jem że czasem mnie to męczy. WIec nie wiem jak mam zwiększyc kcal w diecie ;] Podbiłem juz o 200 kcal tłuszczami ale ww to nie wiem jak mam dodac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
A wysypiasz się? Coś trenujesz jeszcze poza koksowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PePoNeNt moglbys rozwinac ta zamiane tkanki tluszczowej na mase miesniowa ?

Ja mam tak ze patrze w lustro i widze efekty a waga stoi w miejscu bys moze u mnie takie cos wystepuje ?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
pio możliwe. wrzuc w wyszukiwarkę hasło recomposition - rekompozycja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
hym nic nie trenuj. Dużo chodzę bo studiuje i mam dużo chodzenia na zajecia, jazda tramwajem itp. dzienie - 3 - 5 km.

Przewarznie spie od 8 - 10 h czasem są 2 dni że spie po 6 - 8 h ale po treningu spie długo ( staram sie zawsze tak spać )

wyniki odebrane - niestety wszytko okej ;/;/ ah a miałem nadzieje. Wszystko w normie. Hormony tarczycy w normie, FSH też, testosteron też ;/ ahh krew okej ;/

Co do rekompozycji to raczej umnie to nie zachodzi ;/ Nie widze tego wcale.

Kolejny problem jest to że mam brak apetytu ;/ Nie moge jeść. Poprostu te 3 wory kaszy które jem codzień są tragiczne. Jem 3300 kcal i ledwo żyje.

JEst coś aby zwiększyc apetyt ? Musze brać znowu enzymy trawiene ( brałem jakies z apteki za 15 zł i były super do każdego posiłku 1 tab. i luksus - lepiej się czułem ;] )

Jedynie co teraz przychodzi mi do głowy to że być może te mięsnie które posiadam a nie jest ich za wiele pozwalają mi podnieś ciężary którymi narazie ćwicze czyli klatka ( górny skos ) 60 kg x 10, wiosłowanie 55 kg x 10 itp. i musze przekroczyc tą bariere żeby moje mikro mięsnie urosły :]

Wieć HST to najlepsze rozwiązanie bo jest progresja ;] w czasie cyklu i z cyklu na cykl ;]

Jedynie co to jutro może wkleje diete żeby ktoś zlukał i może coś bedzie nie tak z nią ;/

Dzieki za odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń w domu

Następny temat

Nagroda za aktywność dla Szepke

WHEY premium