SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
O widzisz, trafiłaś na ogarów

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ruda Noooo akurat tym razem miałam szczęście

Minął miesiąc, czuję się w miarę dobrze, czasem mam zachwiania sił i mocy ale walczę z tym Dziś np. leciała mi krew z nosa, zmęczeniowo podejrzewam

tadaał :Jutro zjem POMIDORA gdyż już mi wolno Ten kto nie miał takiej miski nie zrozumie mej radości z tego powodu

Treningkoszykówka (duuużo biegania!) 1,5 h, tańce 2h

Miska
1.wiesiołek,tran, zma
2.kalafior, kapusta,ogórek


Pomiary- ładnie spada, czuję po ubraniach, ale oczywiście mam nadzieję że na tym nie koniec



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-11 21:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Och och och jestem zła jak osa, ciężki to był dzień!

Trening siłka,fitness 1,5h, tańce 3h


Miska
1.wiesiołek,tran,zma
2.brokuł,kapusta,ogórek, pomidor, papryka




Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-12 21:20:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
robisz jednego dnia fitness, tance i trening siłowy? razem 5h? Co w tym wszytskim wykonujesz prawidłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
obliques Staram się wszystko, ale fakt chwilami mam przesyt
Tak mi się grafikowo układa gdyż :fitness mam jako zajęcia ze specjalizacji uczelnianej więc muszą zostać w piątek, tańce (teraz akurat 3h bo jedziemy na zawody za tydzień, ale nie są to 3h ciągłego tańca, bo poprawiamy ustawienia itd. więc jest chwila na odpoczynek, normalnie to tak 1,5h) też są w piątki, siłownię mogę jakoś przełożyć, miała być: pn,wt,pt ale niestety nie dam rady czasowo w te dni, więc zmieniłam na: wt,śr,pt. Mogłabym rano w weekendy ewentualnie, czy zmieniać?
I od razu powiem, że dojdzie mi jeszcze 2/3 razy w tyg fitness też w związku ze specjalizacją i będę musiała go zaliczyć... hmm więc trochę ciężko mi to wszystko zgrać, dlatego się pokrywa, ale staram się nie opierdzielać tylko ćwiczyć jak należy

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-12 22:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano domyślam sie ze sie starasz, ale to neimozliwe po prostu człowiek nei wyrabia fizycznie, no i nie na tych kaloriach, laska zagładzasz sie i strzelasz w plecy swojej tarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
obliques Dochodzą mnie słuchy, że mam zwiększyć ilość węgli ale jeszcze nie wiem do ilu dokładnie Ale jak się dowiem to oczywiście to zrobię Tak w ogóle to cieszę się, że jest kontrola z kilku frontów

Dzień bez treningu, za to z dzieciorami w pracy. Dostałam status EMERYTA bo stara już jestem w moim podeszłym wieku

Miska
1.wiesiołek,tran,zma
2.brokuł,kapusta,ogórek,pomidor,papryka



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-13 22:10:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Czyli od jutra następuje zmiana rozkładu:

B:70g
T:125g
W:150g

Nadal nie jem nabiału, trening zostaje ten sam.
z tego co zrozumiałam, jak są błędy to proszę o poprawę

Trochę się obawiam, ale z 2 strony cieszę bo rzeczywiście bardzo byłam zmęczona po takiej ilości węgli, póki co żegnam się z ketozą heh

Chciałabym tylko nadal się redukować bo trochę tego zostało,ale wiem że mam tak pokomplikowany organizm że może być ciężko

Trening tańce 1h

Miska:
1.wiesiołek,tran,zma
2.kalafior,kapusta,papryka,pomidor



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-14 21:20:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Straaaasznie byłam dziś głodna! Ale fajne uczucie jak się nie jadło tyle czasu np.płatków owsianych, od razu lepiej smakują

Pytania!

1.Czy warzywa wliczam do miski? I czy zostaje przykazanie od 750g w górę warzyw krzyżowych dziennie?
2.Jak z owocami? Wcinam tylko jagodowe, czy może w ogóle ich nie wcinam?
3.No i nabiał oraz whey, gumy do żucia nadal wywalam?

Trening tańce 1h

Miska
1.wiesiołek,tran,zma
2.kapusta,pomidor,cebula



Jako że już zostałam uświadomiona iż zjadłam źle wstawiam miskę na jutro żeby wiedzieć czy tak ma to wyglądać :




Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-15 23:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Miska dziś była nie liczona, czasowo nie ogarnęłam, jako że nie miałam zbyt dużo w domu warzyw dojadłam to co miałam oraz ogarnęłam zapasy na przyszłość Teraz już mam i będę liczyć ładnie

Miska na jutro wychodzi mi bez mięsna, ciężko skoordynować (słowa mi zabrakło ) białko i węglowodany przy tylu strączkach, może z czasem mi się uda

Trening




Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-16 21:54:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból stawów kolanowych

Następny temat

cyfrzak-konsternacja

WHEY premium