SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oo fitness u Rudej, ale Ci fajnie i ja mam zapydoling- sesja, miliard projektów w pracy na wczoraj.. a mi sie chce spaaaaaaaaać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1363
Miodowa kiedy podsumowanko ze zdjęciami, bom ciekawa? ;-P

http://www.sfd.pl/artistka/_Kolejna_do_REDUKCJI_potrzebuje_dopingu-t854229.html

'Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
syla z chęcią oddam tego bata Widzisz jaka Ruda jest chętna do pomocy?

massmarols No u mnie dokładnie to samo! Zaliczenia na uczelni (za chwilę sesja), teraz jeszcze szukam mieszkania , oraz robię badania więc latanie po mieście do tego gdy trwa Euro nie sprzyja Och ja obiecuję iż w lipcu moją główną rozrywką będzie spanie!

artistkaPodsumowanie bliżej piątku

Przez ostatnie dni jadłam prawie nic (nie mam rozpisek ale naprawdę malutko aż się boję przyznawać ), przez mieszkanie/lekarzy nie mam pieniędzy/ czasu ani na jedzenie ani na siłownie ale oby przetrwać jakoś najbliższe 2 tyg

Burpee x 27,28,29,30

POMIARY:



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-06-09 22:12:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 536 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4310
3maj się Miodówka Przertwasz zamieszanie i działasz dalej!!!! miłego wieczorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
mkroza No muszę jakoś, samo się nie zrobi

Powiem że ludzie to kvrwy! Miałam jechać jutro podpisywać umowę z właścicielką mieszkania, cieszyłam się że jedna sprawa z głowy,ale się obudziła że "jednak nie" -_- . Szkoda że adresu nie podała to bym jej pojechała nakopać w tą głupią dvpę! Zrobię sobie Burpee na odstresowanie bo rozwalę coś niedługo

Burpee x31

Miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Szanowny Pan lekarz ortopeda ucieszył mnie wiadomością że artroskopia na mnie oczekuje, bardzo zacnie! Więc pewnie nie dokończę Burpee challenge Wyników krwi jeszcze nie mam oczywiście jak dostanę to poinformuję

Trening: Fitness 1,5 h -jakieś dzikie hasanie dziś było gdyż ludzie ze specjalizacji mieli u nas egzamin i to była ich inwencja twórcza
Burpee x 32

Miska :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Jutro dzień pomiarów ale dodam je w piątek/sobotę jak będę robić całościowe podsumowanie

Burpee x 33

Miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Zupełnie nie mam czasu ogarniać jedzenia, ćwiczeń ani nic takiego, za dużo na tyłku, jutro/sob dodam podsumowanie ogólne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
PODSUMOWANIE

Minęły 3 miesiące więc już pora na podsumowanie

Największa zmiana: jem Zawsze miałam z tym problem, bo wyrzuty sumienia dość dobrze mi to uniemożliwiały, ale teraz się nie krępuję
Zaskoczył mnie brak ochoty na słodycze, widocznie nie były takim nałogiem jak myślałam, da się bez nich żyć

1 i 2 miesiąc szło mi dobrze, 3 to porażka przez zdrowie nie mogę ćwiczyć, omijam posiłki, za 2,3 tyg trochę się uspokoi będę walczyć dalej

Podziękowania
Na samym początku dla mojego największego mobilizatora bez którego bym wgl nie zaczęła : Ruda, dziękuję że mi pokazałaś to miejsce, tłumaczysz mi sto milionów razy żem głupia , ogarniasz i służysz radą Wdzięcznam Ci dozgonnie

Podziękowania dla Szefowych za to że na samym początku pokierowały mną, chociaż narobiłam lekkiego zamieszania

Dziękuję również wszystkim Lejdis za przyjęcie na forum, za słowa otuchy, i spoglądanie z ukrycia na mój dziennik, róbcie to dalej lepiej się działa przy takim wsparciu!

Hm szkoda że muszę wstawiać zdjęcia i pomiary, wydaję mi się że się nie spisałam, ale cóż powiedziało się A trzeba powiedzieć i B

Pomiary i zdjęcia :
Wiem że jakość nie jest wspaniała, starałam się je zrobić na tyle dobrze na ile pozwalają mi warunki














Plany
1.Regeneruję się, jakieś 3 tyg- teraz sesja i inne przyjemności, od 27 czerwca do 4 lipca mam obóz więc jedzenie obozowe nie sprzyja, dlatego chcę zacząć kolejny etap już po nim!
2. Jeśli dostanę wyniki krwi i rezonansu kolana (możliwe że artroskopia się przydarzy) melduję się i mam nadzieję na rady Szefostwa i Znawców, co do diety i treningu
3. ok 6 lipca chciałabym się oczyścić po czym zacząć kolejny etap redukcji




Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-06-15 16:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Miodowa, spadlas 11 cm z bioder i uwazasz to za porazke ???? Poczekaj to perzeciez pierwszy etap redukcji. Ja tez sie nie zredukuje w ciagu pierwszych 3 miesiecy, licze tak na 3-4 razy...

Popatrz na plecy, ile tam spalilas tluszczu, brzuch sie wciagnal. Ja tam roznice widze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból stawów kolanowych

Następny temat

cyfrzak-konsternacja

WHEY premium