SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Zauważyłam że tak tyci mi brakuje Czytam, ciągle bez ustanku, coś dodaję coś odejmuję i takie właśnie o mi wyszło Mam nadzieję się nauczę wraz z praktyką bo liczenie jest nowością dla mnie Zazwyczaj tylko obcinałam ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 634 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7285
To nie jest łatwe ale z czasem staje się łatwiejsze i nauczysz się tego. Ja wciąż mam problemy z idealnym trafieniem i wciąż się staram :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1087
Miodowa, ja również miałam na początku problem z liczeniem. Pierwszą miskę, żeby była zbilansowana według zaleceń, układałam ponad godzinę
Teraz idzie już sprawniej, ale może dlatego, że poruszam się w obrębie kilku(nastu?) produktów ;P Powolutku, powolutku i zacznie iść z górki. Trzymam kciuki za Twoją redukcję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Wpadłam zobaczyć i życzyć powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Dokładnie tyle mi to zajmuje, i słownictwo o wulgaryzmy różne się poszerza, podczas wyliczeń Ale toż zaczynam, wierzę że się wyedukuję ;)

Dziękuję, starać się zamierzam dzielnie!

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-03-15 21:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja myślę

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1087
No to Cię pocieszę, że ja po 10 misce skróciłam czas sporządzania rozpisek to jakichś 15 minut. Tylko, że ja nie świecę przykładem, bo moje jedzenie jest strasznie monotematyczne póki co Lepszy rydz niż nic, na szaleństwa przyjdzie jeszcze pora ;p Powodzenia, będę zaglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6393
Cześć Miodowa Będę śledzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
coraz lepiej
słonecznika więcej nie kupuj, celuj w orzechy włoskie, czy migdały.

i uwagi do treningu:
wyciskanie na maszynie 3/15, NA KLATĘ?
ściąganie drążka do karku 3/15, RÓB ŚCIĄGANIE DO KLATKI, NIGDY NIE RÓB DO KARKU
wyciskanie sztangielek 3/15, NA BARKI?

powodzenia i zdrowia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
ardenka, zolima : Dzięki! Im więcej z was będzie zaglądać tym większa motywacja żeby nie robić wiochy
Ruda_ 29: poczułam lekki niepokój

Agak: wyciskanie na maszynie owszem na klatę, wyciskanie sztangielek na barki
A czemu nie można do karku i tego słonecznika? Nie kłócę się oczywiście ale lubię wiedzieć co i dlaczego, taka moja wada

Zapomniałam nadmienić że posiadam również pogłębioną lordozę w odcinku lędźwiowym, od tańca podobno, tak mi powiedziano.

Mój rozkład ćwiczeń w tyg prezentuje się tak:
Pon: Fitness
Wt.basen
Śr:siłownia
Czw: siatka
Pt:siłownia

Tańce niestety odwalam póki co bo moje kolano umiera podczas przysiadów, podskoków, wypadów itd.

Zastanawiam się też czy jeśli w poniedziałek mam fitness (uczelniany więc nieruchomy) to chodzić przed nim na siłownię czy bez sensu? I ogólnie ten mój trening jest w porządku, czy może coś na nogi dodać?

I sauna! Czy sauna jest dobra? Czy to pic na wodę?

Rozpiskę żarcia dodam jak już z nią wygram

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-03-16 12:53:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból stawów kolanowych

Następny temat

cyfrzak-konsternacja

WHEY premium