SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2339
Witam Cie Miodowa, mam pytanie odnosnie grochu Widze ze czesto pojawia sie w Twojej misce i zastanawiam sie w jakiej postaci jesz ten groch. Tak poprostu gotujesz i wsuwasz? Pytam, bo tez lubie i to dobre zrodlo dla wegli i bialka, ale umiem zrobic grochowa zupe i na tym konczy sie moja wyobraznia na temat tego warzywa Moze cos mnie oswiecisz - pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
aswolska Witam Cię! Ja sobie wsuwam jako zapychacz,zamiast kaszy czy ziemniaków, gotuję, doprawiam (zależy co mam ale zioła prowansalskie bardzo lubię, majeranek standardowo , papryka itd) Zainteresowało mnie Twoje pytanie, poszukałam i znalazłam przepisy na:
-placki z grochu:placki
-jajecznicę z grochem: jajo
-jakieś dziwne coś : dziwactwo
-pasta grochowa: pasta
-pasztet: pasztecior
Baaaardzo dużo tego jest, aż się rozochociłam
Jak już nie będę miała takich ograniczeń to sama po eksperymentuję

Na koszykówce dostałam jakże piękny cios piłką w nos od kolegi, nos trochę cierpi ale na szczęście nie jest złamany

Poszłam za radą i jako że nosiło mnie na czekoladę zrobiłam sobie kakao z mleczkiem kokosowym, serdecznie polecam! Pycha!

Treningkoszykówka 1,5h ,tańce 1h

Pomiary


Miska
1.wiesiołek,tran,wit C,zma,structum



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-25 23:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Jeśli wyglądam tak jak się czuję, to najlepiej jakby nikt na mnie nie patrzył, umęczona jestem strasznie, piątki to MASAKRA!

Miska nie do końca ogarnięta, nie starczyło mi czasu i sił na robienie, będę sobie w czw wieczorem wszystko przygotowywać aby się ustrzec takich sytuacji

Trening rano siłka, później fitness (to mnie zabiło dziś robiliśmy obwód stacyjny także dojechałam się strasznie), no i najpóźniej tańce 1,5h


Miska
1.wiesiołek,tran,zma,wit C, structum



Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-27 00:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Muszę coś zmienić z organizacją miski, byłam dziś TU: fitness festiwal źle rozplanowałam posiłki i chodziłam głodna, niedawno wróciłam do mieszkania i dopiero zjadłam.

Zmęczenie materiału odczuwam , oraz @ jak nie było tak nie ma, zaczynam się martwić

Trening fitness ( razem to może 2h były nie miałam siły, i ciało się mnie nie słuchało)

Miska
1.wiesiołek,tran,structum,ztma, wit C




Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-10-27 22:51:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Brak czasu,brak sił prawie nie jedzone, coś niedobrego dzieje się z moja motywacja muszę nad tym popracować CHYBA dostałam @ ale póki co delikatnie więc upewnię się jutro.

Trening dziś fitness 1h

Zmieniony przez - Miodowa w dniu 2012-11-05 22:27:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ostatni tydzień odpoczywałam trochę od liczenia miski, chodziłam na fitnessy oraz poprowadziłam zajęcia taneczne z dziećmi (jestem dumna więc wspominam o tym )
PROTOKÓŁ dzień I

Duuuużo picia Nie podołałam dziś wszystkiemu piciu ale to dlatego że od 8 do 21 poza domem więc ciężko się było zorganizować! Jedzone tak jak kazano

Trening:
- fitness 2h ( TBC oraz STEP- z racji specjalizacji muszę chodzić na różne formy, ale martwię się o kolana więc pewnie nie będę uczęszczać)
-tańce 1h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
PROTOKÓŁ dzień II

Bardzo przypomina mi to styl mego odżywiania dawniej: NAŻREĆ SIĘ NA NOC

Przyznam że siemię lniane jest smaczne, bałam się gdyż kolega uraczył mnie kleikiem z niego i ledwo to przeżyłam, ale jak się rozgryzie to smakuje jak orzeszki

Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
PROTOKÓŁ dzień III

Nie mam dziś żadnych daleko idących wniosków, spożywam jak trzeba itd.

Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja tu do Ciebie zajrzę, ale dopiero po 10tym

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzióbek, ale siemię to Ty mielone masz jeść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból stawów kolanowych

Następny temat

cyfrzak-konsternacja

WHEY premium