SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponad rok stażu,16 lat.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
faktycznie, jak zabierasz się za zakładanie swojego tematu, to wypadałoby się przylozyc
zdjecia w konkretnych pozach itp.

ale moim zdaniem jest za słabo, żeby się w galerii pokazywać, chociaż plecy fajnie wyszły, ale jeszcze za mało masy moim zdaniem

a jak z dietą i treningiem stoisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2389
Masz diete ? Był jakiś cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 271 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1146
Gangsterek czytać cie nie nauczyli ?? "Suple-kilka razy gain bolic do uzupełnienia brakow w diecie. "

" Kim byś k***a nie był to nie ma co się szczycić "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2389
Uczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2126
Dieta jest. Staram sie dziennie zjadać 6-7 posilków dziennie. Zawsze robie sobie jedzenie do szkoły. Ryż,makaron itd.
Co do treningu to:
Pon-nogi
wtorek-klata,biceps
sroda-wolne
czwartek-barki,triceps
piątek-plecy,kaptury.
sobota i niedziela wolne.

Jeśli chodzi o pozy i o jakosc zdjec to wybaczcie,ale jesli komus sie nie podoba swiatlo i pooza na zdjęciu to sie poprostu nie wypowiadajcie w temacie ;) Przegladalem setki tematów w galeri zdjęć i w żadko w ktorym temacie są idealne pozy i swietna jakosc zdjeć to nie jest MAXMODELS zeby oceniac takie rzeczy.Oczekuje ocene mojej sylwetki. Dziekuje za kazdą opinie ;) pozdrawiam.

Zmieniony przez - Przemol942 w dniu 2010-12-03 21:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie powiedzcie mi jaka jest "magiczna" granica od ktorej mozna wrzucac zdjecia?
40 w lapie, 2 lata stazu, 90+ kg?
ten watek jest chyba po to, aby ludzie ocenili twoj postep i doradzili co poprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
jest ok , sylwetka mi sie podoba ;) byle do przodu. Zapraszam do mojej galerii. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
fajny tric
generalnie łapa na większą wygląda niż tylko 36 cm serio
czekam na nogi, mam nadzieję że dobre bo góra estetyczna i trochę chooyowo by to wyglądało ze słabymi nukami
niech masa i dobra rzeźba będą z Tobą
...
Napisał(a)
Usunięty przez Wuchta34 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9131
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok - Filmy z silki

Następny temat

powrót

WHEY premium