SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podnoszenie Cieżarów

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Witam chcialbym sie nieco dowiedziec o podnoszeniu ciezarow. Bylem dzisiaj na profesjonalnej silowni gdzie cwiczy sie rozwiez podnoszenie ciezarow (rwanie,podrzut) trener mowi ze jestem dobry i moge cos osiagnac poniewaz jestem mlody i mam dobre wyniki(cwiczylem 2lata w domu). Pytanie czy warto sie poswiecac czy w tym sporcie mozna cos zarobic i czy bardzo szkodzi na starosc. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Nie *******cie ja najwięcej czystej masy zrobiłem trenując trójbój dwubój. To jakoby kulturystyka tak dobrze rozwija to ściema. Trenuj podnoszenie wyrwanie sztangi nad głowę ze sporym ciężarem daje sporą satysfakcję przy tym wszystkie nakoksowane leszcze z komercyjnych siłowni się chowają.
Nie zapominaj że to także sport olimpijski może kokosów na nim nie zbijesz ale jakieś granty zawsze są. No i za złoto z olimpiady całkiem przyzwoita emeryturka w wieku 35 lat.

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja w zawodowe rwanie i podrzucanie bym się nie pchał. Mam znajomego co był zawodowym trójboistą i wiem ze nie ciekawie to wygląda. No ale jakie kto ma zainteresowania i cele, zależy od Ciebie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Sport zawodowy nie jest zdrowy. Szczególnie siłowy.
Co do zarobków to trzeba być na prawde dobrym by z tego wyżyć. Ile masz lat? 14? czy więcej.
Wydaje mi się, że 14lat to ostatni gwizdek żeby być kiedyś mistrzem - mogę się mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
15lat
mc 130kg
przysiad 100kg
wyciskanie plasko 110kg
czyli niezaciekawie, zapewne klopoty zdrotowne w starszym wieku by mnie nie ominely.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Każdy w sumie jest inny, jeden całe życie będzie targał ciężary i nic mu nie będzie a drugi pochodzi rekreacyjnie na treningi pół roku i nabawi się kontuzji i zjedzie sobie stawy
No ale na jakąś większa kase na wyżycie tylko z tego nie ma co liczyć raczej, chyba ze czasy się zmienią na lepsze

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
ja je..ie jak on to lajtowo wszystko robi:D tylko ten przysiad ostatni ciezko poszedl

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Ja bym połowy tego ciężaru ze stojaków nie zdjął

Ci asekuranci przy przysiadzie chyba tylko dla picu stoją, i tak nie złapali by 400 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,i czy bardzo szkodzi na starosc" - każdy sport, uprawiany zawodowo prowadzi do pewnych upośledzeń.
Grabowski lekko, na żywca

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
No tak przysiad,mc,wyciskania fajna rzecz dobrze rozwija sylwetke, tam jednak bardziej stawiaja na rwanie czy podrzut co jest trudne technicznie, podejde do tego na luzie na olimpiade raczej nie pojade wiec duzej kasy nie bedzie . A czy samymi cwiczenia typu mc,przysiad,wyrzuty zdobede dobra mase miesniowa i male partie typu biceps triceps tez beda wygladaly? bez zadnych cwiczen izolowanych. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Masa zależy od diety. Wydaje mi się, żę jeśli chcesz ćwiczyć rwanie itp. To napewno nie samymi mc, przysiad, wyrzuty. Inne ćwiczenia też muszą być. Będziesz wyglądać lepiej niż przeciętny człowiek, ale gorzej niż w miare dobry, amatorski kulturysta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mięśnie międzyżebrowe - ćwiczenia

Następny temat

Pas ( ? ) wyszczuplajacy

WHEY premium