SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na redukcje

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14420

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16 lat

Waga

80 kg

Wzrost

191 cm

Staż treningowy

ponad pół roku

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

1x w tygodniu trening siatki 2-3x basen 1-2x piłka nożna/bieganie

Stan zdrowia

dobry

Możliwosci finansowe

w miare ;)

Cel/problem/opis

zrzucenie troche tłuszczu, głownie z brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Jeśli nie wiecie jak pomóc to powiedzcie gdzie moge szukac pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Dawno nie pisałem ale mam ważne pytanie
Bo zauważyłem że po treningu szczególnie barków i klaty ostro boli mnie prawe oko, tak jakby je coś uciskało, wiecie co to może być? w lewym oku jest wszystko ok tylko z prawym takie coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
pomoże ktoś wkońcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Trening siłowy może podnosić ciśnienie w oku, więc odpada przy niektórych wadach wzroku. Idź do okulisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Aha ale to nie dziwne że to tylko w 1 oku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ludzie nie są w 100 % symetryczni, sporo osób ma różną wadę wzroku w lewym i prawy oku, itp itd. Przeszedłbym się na Twoim miejscu do lekarza, który będzie coś więcej w stanie Ci powiedzieć w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak Darek-do lekarza marsz.

Jeżeli rzeczywiście jakaś wada wzroku jest-z miejsca mogę powiedzieć że skosy ujemne w treningu klatki odpadają.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
A oprócz skosów ujemnych jakiś innych ćwiczeń też nie moge robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Najpierw pójdź do lekarza i zobacz co Ci powie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ok w nastepnym tygodniu pojde
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy !

Następny temat

Plan Treningowy By orginalny

WHEY premium