SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na redukcje

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14414

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16 lat

Waga

80 kg

Wzrost

191 cm

Staż treningowy

ponad pół roku

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

1x w tygodniu trening siatki 2-3x basen 1-2x piłka nożna/bieganie

Stan zdrowia

dobry

Możliwosci finansowe

w miare ;)

Cel/problem/opis

zrzucenie troche tłuszczu, głownie z brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Tylko przy treningu pleców
Ile czasu nie wiem musisz wyczuć tak żeby to było wolniutkie opuszczanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
A jest sens robić że np jak jestem w domu to czasem iść sie podciągnąć? bo mam akurat w domu drążek, oplaca się tak czy to psuje miesnie czy cos ? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Nie musi być regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
A jeszcze pytanie czy moge odrazu po treningu silowym iść biegac? Tak ok. 30 min na poprawe kondycji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
A jak jest z oddychaniem przy barkach? Wdech przy podnoszeniu, wydech przy opuszczaniu? czy na odwrót?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
1pytanie 1 Tak
Pytanie 2 tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Zauważyłem że przy treningu barków szczególnie przy odciaganiu do brody w odchyleniu strasznie boli mnie prawy bark, i mam tak praktycznie przy każdym treningu, ale tylko barków, wiecie co to może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
I kolejne pytanie, jak mogę zwiększyć siłe kopnięcia? chodzi mi oczywiście o piłke nożną, czy zmienić jakoś ten mój trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2725
fighter7
Zauważyłem że przy treningu barków szczególnie przy odciaganiu do brody w odchyleniu strasznie boli mnie prawy bark, i mam tak praktycznie przy każdym treningu, ale tylko barków, wiecie co to może być?


Niepoprawna technika, zbyt duży ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Techniki może nie mam świetnej, ale akurat do barków brałem bardzo mały ciężar, więc wątpie że to od tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy !

Następny temat

Plan Treningowy By orginalny

WHEY premium