SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy na redukcje

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14416

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16 lat

Waga

80 kg

Wzrost

191 cm

Staż treningowy

ponad pół roku

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

1x w tygodniu trening siatki 2-3x basen 1-2x piłka nożna/bieganie

Stan zdrowia

dobry

Możliwosci finansowe

w miare ;)

Cel/problem/opis

zrzucenie troche tłuszczu, głownie z brzucha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
3mać to sie bedzie jakos 3malo, tylko mi chodzi czy to nie bedzie jakos zle obciązalo ręki ? Bo po 1 stronie wiecej, po 2 mniej to napewno tak moge?>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
JA bym odradzał jeszcze się kontuzji nabawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam pytanie kolejne, czy w ćwiczeniach : Step z hantlami i przysiadach wykrocznych to ile powtórzeń robić? po 10-12? i czy liczyć to na 1 czy obie nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam kolejne pytanie czy jest sens zmieniać mój trening na FBW? bo podobno on dobry jest, czy lepiej ten moj dalej jechac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Ey no co jest z wami 0 pomocy? euro i tak przej**iemy ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Nowy KD inetheend co jest z wami, czemu już nie pomagacie? :((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Mam pytanie kolejne, czy w ćwiczeniach : Step z hantlami i przysiadach wykrocznych to ile powtórzeń robić? po 10-12? i czy liczyć to na 1 czy obie nogi?

Daj po 12 i licz na jedną czyli 12 na jedną i 12 na drugą
Mam kolejne pytanie czy jest sens zmieniać mój trening na FBW? bo podobno on dobry jest, czy lepiej ten moj dalej jechac?

NA razie jedź tym zmień po 8 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Dziękuje bardzo :) na wakacje może zmienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam pytanie bo zaczelem cwiczyc abs II i co do tych ćwiczeń w poziomie 1, to ma ktoś może filmik jak je wykonywać? Bo znalazłem tylko zdjęcia i opis ich ale to nie za bardzo mi pomaga, bo nie wiem jak je robić ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy !

Następny temat

Plan Treningowy By orginalny

WHEY premium