SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na sile czy mase??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337
Witam, chciałbym się dowiedzieć jaki plan zrobić w wakacje czy na mase lub na sile?? Nie wiem czy jest sens robienia w lato masy przeciez jest cieplo i tak ja spale. A wiec jak radzicie pozatym malo waze. Poradzcie mi cos

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
dzieki
aha używaj też opcji edytuj jak piszesz bo mogą cie za to opier$%^$
nad wypowiedzią taka karteczka w ołówkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
masa

przy odpowiedniej diecie zlapiesz dobrej jakosci mase miesniowa z mala iloscia tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337
Nawet w lato?? A co radzicie na szybkie zlapanie masy i utrzymani jej bo mam maly klopot z tym jestem ekto.

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337
Dzieki wilekie za porade

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337
A jakie polecacie suplementy na mase???

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jaknarazie nic nie potzrbujesz ew jakis gainer na uzupelnienie brakow w diecie a na urozmaicenie AAKG mozesz zakupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337
Jeszcze raz wielkie dzieki

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337
A jaka polecacie paczke monster massa??

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
przeciez to gainer to jak jaka paczke ?? nie rozumie za bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start

Następny temat

Trening domowymi sposobami.

WHEY premium