SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan na sile czy mase??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
nie ma czegoś takiego jak suplementy na mase. na mase jest dieta. jak nie dasz rady zjeść tyle ile zakłada dieta masowe wtedy kupujesz suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
Jakie opakowanie 2 kg a moze wiecej??

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
w ankiecie masz napisane staż(lata)-1 chyba 1 miesiąc,troche za późno aby na wakacje sie "wypakować" ty myślisz że jeśli będziesz mieć mase to słonce ci ja odbierze? poczytaj troche najpierw i weź sie do roboty to moze na wakacje 2010 będziesz zadowolony ze swojej pracy. Suple nie teraz .. narazie weź sie za miche .. co do planu na mase lub siłę to przecież przy robieniu masy siła idzie ..to oczywiste ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
opakowanie takie zeby Ci wystarczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
co wy mu wciskacie? jakie suple ?! niech sie weznie za diete i jedzenie a nie suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ty wiesz wogule o czym mowa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
tomas69 nie cwicze miesiaca tylko rok i niechodzi mi aby sie wypakowac do lata tylko zeby w lato cwiczyc i lapac miesnie. Wiem ze do tego potzrzebnba jest cierpliwosc dieta i dobry trening!!! Ale tylko tak chcialem sie zapytac

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
ziomlogos wiem że gainer jest dodatkiem do diety ale z ankiety wg. nie wynika ze cwiczy chlopak rok to po co ma teraz jesc gainery jak narazie mu dieta wystarczy? no ale jak chcecie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
ćwiczysz rok i masz 30 w bicepsie ? to jak ty ćwiczysz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
Ja wiem o co ci chodzi. Poprostu mam problemy z lapaniem nowych kilogramow!! A jakie polecasz produkty tomas69 w codziennej diecie na mase miesniowa

Hantle, Odżywki, Siłka i d*****!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start

Następny temat

Trening domowymi sposobami.

WHEY premium