SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pizza na ziemniaczanym spodzie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 246 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11795
A powiedz mi jak to zjadłeś? Tzn nie rozwalała się? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Jak ? Ze smakiem :D Widelcem z foli, zwyczajnie spód pizzy lekko przywarł, ale mozna było 'wyskrobać' :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2439
Mi takie cuś wyszło ;)
Również widelcem jadłem piekłem ją na spodzie od tortownicy - na spód dałem folię .
Pyszna jest - myślę że z 2 razy w tygodniu w DT będę szamał :D

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wygląda na bardzo smaczną Spróbujcie wyłożyć ją na papierze do pieczenia, nie będzie przywierał jak folia.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Ja dzisiaj robię swoją, jak wyjdzie ładnie na zdjęciu, to wrzucę foto po obiedzie

Dzieci już piszczą z radości, bo im zapowiedziałam, że że dzisiaj pizza na obiad Mam nadzieję, że się nie rozczarują jak spróbują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Gieru super wyszła!

Nawet nie wiecie jak się ciesze, że przepis tak się przyjął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Słowo się rzekło, pizza zjedzona Była naprawdę pyszna!!

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym przepisu nie "ulepszyła" Tak więc u mnie mozzarella była zarówno na spodzie, jak i wierzchu (w sumie 250g), do masy ziemniaczanej dodałam bazylię i oregano, a kurczaka potraktowałam na patelni wędzoną słodką papryką, co by trochę boczek udawał Po prostu nie miałam go akurat w domu, a miałam ochotę na coś wędzonego w pizzy, ale następnym razem kupię i po prostu podsmażę go razem razem z kurą. Aha, no i jeszcze pieczarki, paprykę i pomidorki na górę wrzuciłam, żeby trochę warzyw przemycić.

A tak wyglądała, zanim się rodzina na nią rzuciła


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Piękna!!! U mnie też papryka wędzona do wszystkiego idzie Cieszę się że smakowała, nawet tym najmłodszym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Wyszła super



3

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1362 Napisanych postów 3570 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55653
Ale wspaniała! Cieszę się, że sie podoba
Kurczę muszę zrobić w któryś dzień znowu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marchewkowe ciasto bajaderkowe by Malinowa

Następny temat

Czy tłuszcz mleczny tuczy?

WHEY premium