SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4111
Siema.Gdzies ostatnio przeczytalem ze 1 piwo niszczy caly tydzien treningow.Chialem sie dowiedziec czy to prawda bo lubie sobie z wieczora strzelic piwko lub dwa.Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
kiedyś ktoś pytał czy wódka cofa efekty treningu a teraz już browar xD
nie wierz w takie bajki xD
po imprezie bym był z 2 miechy treningów do tyłu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19276
bzdura jedno piwo na pewno nie zaszkodzi a nawet na dobre Ci wyjdzie.

potęga i siła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4111
dzieki wlasnie o to mi chodzilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
alkohol wpływa negatywnie na synteze białka, odwadnia organizm itd..
dlatego napewno nie jest korzystny dla osób trenujących na siłowni, ale takie obrazowanie że jedno piwo cofa tydzień w treningach to raczej taki śmieszny straszak

ja od pewnego czasu nie piję wogle alko, ale myśle że jeśli trenuje się rekreacyjnie to raz na jakiś czas nie zaszkodzi, wszystko jest dla ludzi pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
1 piwo nie będzie miało w zasadzie żadnego negatywnego wpływu (chyba że codziennie pijesz), ale więcej już tak.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-10-06 00:04:31

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Chyba jednak gorsze jest częste picie nawet małych ilości niż okazyjne większych. Przynajmniej w moim wypadku. Nawet po solidnym melanżu nie notowałem spadów (przynajmniej w sile i wytrzymałości, bo na masę to już dawno nie ćwiczę.). Alkohol treningom nie służy, ale nie można go tak bardzo demonizować. Imo gorsze jest palenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3374
1 piwo na jakis czas nie zaszkodzi, ale nie gadajcie, ze wyjdzie na dobre.
Ogolnie sa lepsze uzywki niz alkohol ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
nawet grube melanze 2 dni z rzedu nie psuja wynikow
ja pije (duzo i czasem czesto) i cwicze(planem na sile) noi odnosze nawet progres moze nei taki gdybym nie pil ale jest :D
fakt faktem ze trzeba torche mobilizacji zeby na kacu ciwczyc...
...ale u mnie i u kumpli sprawdza sie przyslowie "na kaca najlepsza jest praca"

nie warto pic jak sie bierze odzywki bo wtedy czas i pieniadze wyrzucone w bloto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2001
alko jednym szkodzi innym zaś nie i taka jest prawda, moim zdaniem 1-2 piwka nie zaszkodzą :P

!@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
No jedno piwko jest wskazane. Ale nie przesadzaj zbytnio z tankowaniem bo gromadza sie puste kalorie z którymi nic nie zrobisz(zapytaj taty to pokaże Ci mięśień piwny) :D

Cognosce te ipsum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarka do wzrostu

Następny temat

Prasa do nóg

WHEY premium