SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo odchudza ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
Witam Was
Mam dla was ciekawy artykuł do przeczytania
Jestem tylko ciekaw czy to jest prawda czy kolejna bujda
Każdy kto się angażuje w większy sposób w tyranie, często sobie odmawia piwa i innych trunków ( do tej grupy należę i Ja), Więc mam do was pytanie czy warto wierzyć w to i raz na tydzien w piątkowy wieczór zrosić się browarkiem czy lepiej zostać przy starych założeniach


LINK
http://www.zdrowa-dieta.info/czy-warto-pic-piwotak/

Zmieniony przez - Dr_Kotwica w dniu 2011-05-11 20:31:46

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 243 Wiek 110 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16416
W weekend miałem juwenalia i wypiłem ok 15 piw. Czułem zwiększony apetyt po nich ale nic nie podjadalem z fast foodow, itp. Jestem teraz na lekkiej redukcji. Zero spadków, zero zalania. Tak więc raz na jakiś czas można sobie pozwolić na 1razowy wyskok przy odpowiednim odżywianiu. pozdro 600

Zmieniony przez - aroo92 w dniu 2012-05-24 10:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
dołączam się do pytania, też o tym czytałem ale jakiś rok temu w gazecie, też mnie to ciekawi

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Też czekam na wypowiedź specjalistów, bo akurat pogoda na browar, a trzeba odmawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja też uważam ze kilka piw nie zaszkodzi, tym bardziej ze nie jesteś jakimś zawodowcem. A Co do mięśnia piwnego to mi też się pokazał z tym ze to już bardziej wina odpuszczenia treningów, picia nie j1 bro dziennie a znacznie większej ilości i żarcie byle czego po knajpach a przy normalnym odżywianiu treningu i 1 czy 3 piwkach nie widzę problemu a wręcz same plusy

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nic nie trzeba odmawiać 3 piwka na tydzień krzywdy nie powinny zrobić, zawsze szklaneczkę dziennie można wypić. Wszystko z umiarem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
A tam piwo to nie alkohol przecie ;P

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
No ale jak jest ciepło i się zachce to nawet i te 1-3 nie wystarczą . Nie no rozumiem, że w tyg. nie zaszkodzi wypić, ale co jak się jest na redukcji?:)

"A tam piwo to nie alkohol przecie ;P "

U nas biskup tak na bierzmowaniu mówił, że tak mu wmawiają jego uczniowie w szkole czy gdzieś tam i nas ostrzegał przed tym

Zmieniony przez - man1ek93 w dniu 2011-05-11 21:44:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
SasiadxXx identycznie mam właśnie ostatnio... nie cwicze regularnie, jjem byle co no i jedyna nadzieja w piwie ale nadal tłuściocha ze mnie( narazie to dopiero poczatek cyklu na bro)

czyli wychodzi na to że jednak alkohol to nie jest takie wielkie zło dla naszej sylwetki ;D

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
Piwo odchudza, a wódka wyszczupla :) Panowie nie jesteśmy zawodowcami, więc browarek w słoneczny dzień nie zaszkodzi :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Nawet na redukcji mozna sobie w weekend na bro pozwolic, tak ze 3-4 to spokojnie, ale nie podjadac nic w takcie popijania.

Na redukcji odpusicil byl calkowicie alko jak sie bierze spalacz z 1,3d - wystarczy 1/3 alko mniej niz normalnie aby z zaskoczenia czlowieka sponiewierac. A co czuje watroba to nawet nie chce wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5710
hmmmm mnie taki cykl pwo+wodka+tanie wina w zeszłe wakacje "odchudził" z 7kg. mięśni a tłuszczu nic nie spadło.Ale mysle,że kilka piw przy sobocie nie zaszkodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlpeszy spalacz

Następny temat

hantle- jakie kupić ?

WHEY premium