SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz - potrzebne porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60806

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

63

Wzrost

163

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

100

Obwód uda

57

Obwód talii

77

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Aktualnie poczatek powolnej masy B 2.5g Tł 1.2 g reszta WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

PN - Klatka Dwuglowy brzuch ŚR Plecy Naramienne PT Nogi Trójgłowy ramienia

Cel cyklu

Czysta masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Zakola genetyczne

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90 130 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
exe to w ogole na masteronie bym zweryfikowal od nowa bo masteron lubi przytrzymac estro w ryzach

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
1.Czy do samego testosteronu ( teraz lub po całkiem długim stososwaniu ) warto dołożyć jakieś osłonki , suple wspomagajace jakies oragny wewnętrzne ( nerki , watroba , żołądek )?? czy raczej nie ma potrzeby bo nie jest on aż tak inwazyjny .

2.Pije kilka piwek przez weekend ( 3-6 w sumie w dwa dni ) i w sumie tu sie zastanawiam czy moge sobie nieświadomie szkodzić czy nie ma co wariować


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-02-06 20:16:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
6 już sporo ale wszystko z głową wiesz utuczyć cię może i szkoda efektu do teścia warto dać acard tabletkę 75 mg nic więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16147 Napisanych postów 18079 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196549
Zbadaj lipidy, wątrobę, ciśnienie i wtedy ewentualnie będziesz reagował A tak to normalna suplementacja jak na off. Acardu w ciemno bym nie brał, jak już to nattokinaze. Ja jestem mega fanem piwa więc napewno Ci go nie zabronie tym bardziej parę piwek w weekend. Jak nie jesteś pro to imo nie ma sensu się katować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58657
AdamZx
6 już sporo ale wszystko z głową wiesz utuczyć cię może i szkoda efektu do teścia warto dać acard tabletkę 75 mg nic więcej


6 kaw w 2 dni to dużo? Niby czemu i niby w czym na kawa przeszkadzać?. Wyjaśnij mi o co ci chodzi ze kawa może go utuczyc bo zgłupiałem totalnie jak to czytam i po cholerne mu acard i do tego tak poprostu w ciemno?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
AdamZx
6 już sporo ale wszystko z głową wiesz utuczyć cię może i szkoda efektu do teścia warto dać acard tabletkę 75 mg nic więcej


Synek o co ci biega ?
Co to za teorie z dupy?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Nie wiem ja nie piję a oglądałem ostatnio kilka webinariów z endokrynologiem sportowym i nie zaszkodzi nawet na TRT wiadomo test namnaża produkcję czerwonych krwinek mało prawdopodobne ale może raz na milion dojść do zakrzepicy wiadomo ktoś się bada w razie w będzie reagował ale można dodać nie jest szkodliwy ani nic nawet dożywotnio Synek! A 6 piwek ok 1200 kcal w mięśnie nie idzie


Zmieniony przez - AdamZx w dniu 2020-02-07 04:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
Hej, jutro ide kolejny raz na badania :) jak co miesiac :D

równo 5 misiecy testa zleciało jak z bicza strzelił :) a ja nadal nie trafiłem z dawką aromasinu aby estro było w normie ( teraz leci ćwiartka 2x week).



Samopoczucie rewelacja :) - wstaje o 5. z usmiechem na japie a jak ide do pracy to mam ochotę sobie podskakiwac jak przedszkolak :) , cały dzień superr , jakbym latał :D , jedynie koło 17 czesto łapie mnie chwilowa zmułka i senność ale wnet wszystko super .Libido mistrzowskie . Jedynie Na nowo syfy mi strasznie wychodzą i po tym wnioskuje że mozliwe iż na nowo estro mi podskoczyło bo jak miałem całkiem nisko to cera wracała zawsze do normy ,


Standardowo robić te same badania co zawsze czy coś dodac a coś wywalić bo szkoda kasy???



Prolaktyna ostatnio była idealnie w sodku normy .

ESTRADIOL


PROGRESTERON


PROLAKTYNA

HCT




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-02-14 17:07:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zrob sobie standard czyli morfo, lipidy, estro. progesteronu nie badaj, bo i tak z nim nic nie zrobisz, nie ma leku na obnizenie progesteronu. na niektorych dzialaja pochodne dht, wiec jesli nawet mialbys ponad norme i zdecydowales sie na ten masteron to moze cos tam Ci pomoze. jezeli prolke miales w srodku normy to nie widze sensu jej badac, w magiczny sposob nagle nie pojdzie Ci w gore skoro do tej pory nie szla
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
czellista
zrob sobie standard czyli morfo, lipidy, estro. progesteronu nie badaj, bo i tak z nim nic nie zrobisz, nie ma leku na obnizenie progesteronu. na niektorych dzialaja pochodne dht, wiec jesli nawet mialbys ponad norme i zdecydowales sie na ten masteron to moze cos tam Ci pomoze. jezeli prolke miales w srodku normy to nie widze sensu jej badac, w magiczny sposob nagle nie pojdzie Ci w gore skoro do tej pory nie szla



Propgresteron od poczatku na wszystkich badaniach taki sam lub podobny

PROGRESTERON 0.24 norma 0.05 - 0.149


No więc zrobie tylko tylko to co zaleciłes :) dzięki




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-02-14 18:21:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane soki

Następny temat

Prosba o rozpiskę bold i enan

WHEY premium