SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz - potrzebne porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60701

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

63

Wzrost

163

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

100

Obwód uda

57

Obwód talii

77

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Aktualnie poczatek powolnej masy B 2.5g Tł 1.2 g reszta WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

PN - Klatka Dwuglowy brzuch ŚR Plecy Naramienne PT Nogi Trójgłowy ramienia

Cel cyklu

Czysta masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Zakola genetyczne

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90 130 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Ogólnie zazwyczaj jest ok , wszystko w normie , bede robił badania za tydzien .


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2023-03-07 12:03:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Pytanie o masterka długiego i regeneracje . W sumie brałem rok temu ale tylko flakonik tak bardziej zapoznawczo a teraz na redukcji na wylocie kończe już 3 flakon ( 15 tydzień i koniec ) małe ilości bo 200e3d . Chodzi o regenerację i czy master tak działa bo już nie wiem jak sobie to tłumaczyć . Moje BMR 1560 , redu zacząłem od 2400 bo zero 2670 +- , i aktualnie mam 1800-1900 kca od 2-3 tygodni l wiec dość nisko ;/

START redukcji 1.marca jednak cały miesiac cały czas jakieś problemy ( infekcje , jelitówki , rwa kulszowa itp) więc na dobrą sprawę ruszyłem bez przerw koło 20.03 .

Treningi na start to SIŁA 4x + cardio 2x 20min i stopniowo sobie zwiększałem a od około 10 maja leci bardzo dużo treningów bo idę po najlepsze docięcie jakiego jeszcze nie miałem i już wiem że to zrobie :) Aktualnie tak wygląda tydzień ( praca siedząca prawie całe dni )

Poniedziałek - Środa - Piatek - Niedziela

Rano na czczo rowerek 30-40 minut koło 17stej Siła +- 70 minut + bieznia 30-40minut

Wtorek - Czwartek -Sobota

Rano rowerek 30-40 minut Wieczorem rowerek 30-40 minut

Wychodzi około 18 sesji w tygodniu

Jak chodzi o sen to od zawsze śpię mało ( 6h +-) teraz od ponad tygodnia automatycznie budze się codziennie o 4- 4.30 i wstaje sobie pracować na laptopie ( średnio usypiam o 12-1 bo o 6 leci JOHA 30mg i potem bezsennosć totalna i ja funkcjonuje jak nigdy , cały dzien taki power że mnie nosi , mogę biegac , skakać , banan na twarzy całe dnie , Czuję się cudownie wiec zastanawiam się co na mnie tak działa bo to nie jest normalne

Miska 90% dopięta i poza uczuciem głodu w ciągu dnia wszystko mi się podoba , redu kończe wnet więc nie będę męczył organizmu dalej ale zastanawia mnie ten power

Aktualnie leci

Cypio 250 e3d + Master 200 e3d + HCG 500 e3d , sally 32mg od 6 tygodni a wczesniej stopniowo zwiekszane ( w sumie już ponad 2 miesiace , Joha HCL aktualnie 20mg rano i 30 wieczorem. )




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2023-06-02 05:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Odebrałem dziś pierwsze zdjęcie z tegorocznej sesji więc wrzucę bo tutaj nic nie zginie no i przy okazji pochwalę się rocznym progresem bo zdjęcia dzieli równo 12 miesięcy. ;)
Niezmiennie te same środki

Masa test cypio 500 week , deka 400 week .

Redukcja cypio 500 master długi 400 johimbina , saly . Jednak w tym roku cardio dołożyłem maksymalnie i przez ostatni miesiąc redukcji w sumie ćwiczyłem trzy godziny każdego dnia dzień w dzień bo robiłem w tygodniu cztery treningi siłowe po około 70 minut i średnio dwa lub trzy cardio każdego dnia po 30 40 minut.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Bardzo fajna, estetyczna sylwetka. A co do dobrego samopoczucia (post wyżej) to możliwe że master bo na wielu tak działa. Po 50mg johy ed nie miałeś problemów z ciśnieniem? Od ilu zaczynałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
master7711
Bardzo fajna, estetyczna sylwetka. A co do dobrego samopoczucia (post wyżej) to możliwe że master bo na wielu tak działa. Po 50mg johy ed nie miałeś problemów z ciśnieniem? Od ilu zaczynałeś?
dzięki :) ciśnienie w normie ale ogólnie bardzo duzo cardio , wody , grejfruty itp wiec ogarniete , a z johą zaczybnam zawsze do mniejszych dawek +- 10 ale szybko dobijam do 20 a potem juz leci im blizej końca redu bo tolerancja wzrasta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Pytanko z czystej ciekawości . Od 3 lat leci cały czas cypio i stąd pytanie czy jest sens przechodzić i sprawdzić enanta bo czytałem wiele razy że niektórzy lepiej się czują na takim czy innym lub że na tym mniej syfow wychodzi a na innym więcej . Jak to jest ? Propa nie biorę pod uwagę bo kłuć się mogę maks 2 razy w tyg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Nie powinieneś widzieć różnicy.
W mojej ocenie to te mity o samopoczuciu wynikają z tego że ludzie nie ogarniają jak działają estry lub po prostu mają uczulenie na olej w którym jest towar.
Najlepsze co możesz zrobić to po prostu przejdź sobie na enan i samemu sprawdzić dodatkowy bonus że wyjdzie ci taniej i zależnie od dawki będzie mniej do wbijania na ml bo większą koncentracja :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33096 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Ćwiczę Bo Lubię
Nie powinieneś widzieć różnicy.
W mojej ocenie to te mity o samopoczuciu wynikają z tego że ludzie nie ogarniają jak działają estry lub po prostu mają uczulenie na olej w którym jest towar.
Najlepsze co możesz zrobić to po prostu przejdź sobie na enan i samemu sprawdzić dodatkowy bonus że wyjdzie ci taniej i zależnie od dawki będzie mniej do wbijania na ml bo większą koncentracja :)
dzięki . Czyli jak teraz brałem cypio 2 x 250 week to enana bije się mniejsze dawki czy rzadziej? A dawki takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Ja bym zostawił tak samo bo na papierze różnica jednego dnia półtrwania nie odczujesz różnicy.
Ja tylko zmieniam harmonogram przy propie lub kiedyś suscie bo tam są realne różnice przy cypio enan nie ma sensu


Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2023-08-13 14:03:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7547
monkey22
Ćwiczę Bo Lubię
Nie powinieneś widzieć różnicy.
W mojej ocenie to te mity o samopoczuciu wynikają z tego że ludzie nie ogarniają jak działają estry lub po prostu mają uczulenie na olej w którym jest towar.
Najlepsze co możesz zrobić to po prostu przejdź sobie na enan i samemu sprawdzić dodatkowy bonus że wyjdzie ci taniej i zależnie od dawki będzie mniej do wbijania na ml bo większą koncentracja :)
dzięki . Czyli jak teraz brałem cypio 2 x 250 week to enana bije się mniejsze dawki czy rzadziej? A dawki takie same

Tu raczej chodziło o to, że enan ma 250-300mg/ml, a cypio 200-250mg/ml
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane soki

Następny temat

Prosba o rozpiskę bold i enan

WHEY premium