SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz - potrzebne porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60726

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

63

Wzrost

163

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

100

Obwód uda

57

Obwód talii

77

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Aktualnie poczatek powolnej masy B 2.5g Tł 1.2 g reszta WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

PN - Klatka Dwuglowy brzuch ŚR Plecy Naramienne PT Nogi Trójgłowy ramienia

Cel cyklu

Czysta masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Zakola genetyczne

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90 130 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Jeśli master krotko to daj master p 3x100mg pon/sr/pt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
monkey22
Pytanko :) Jak podbic progresteron , oebrałem dziś wyniki ( lipidogram , panel nerkowy , watrobowy , morfologia ) wsyztsko yu super , żelazo za wysoko ale u mnie to norma :)

Progresteron 0.08 ( 0.20 - 1.40)
Estradiol 52.6 ( 8.0- 43)
Prolaktyna 13.86 ( 4.04 -15.20)




bijesz hcg ? jaki protokół ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
monkey22
Pytanko :) Jak podbic progresteron , oebrałem dziś wyniki ( lipidogram , panel nerkowy , watrobowy , morfologia ) wsyztsko yu super , żelazo za wysoko ale u mnie to norma :)

Progresteron 0.08 ( 0.20 - 1.40)
Estradiol 52.6 ( 8.0- 43)
Prolaktyna 13.86 ( 4.04 -15.20)




HCG bijesz? Powinno podnieść progesteron. Ogólnie keidys pisałeś że masz gino, to nie możesz zejść poniżej widełek z progesteronem, ponieważ grozi to gino progesteronowym.

Deca też powinna podnieść progesteron dziwne, że nie idzie, masteron i inne pochodne DTH bym odpuścił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Hcg leci przy każdym strzale testa od zawsze 500 2x week ,, leci sam test cypio 250 , deka odstawiona 4 tyg temu .
Masterona jednak nie bede brał a na redu sam cypio i sally
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Możesz spróbować zwiększyć dawkę tygodniową testa, może pomóc podnieśc progesteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Smoła.23
Możesz spróbować zwiększyć dawkę tygodniową testa, może pomóc podnieśc progesteron
testa z 500 na 600 week czy wiecej?? a nie wystarczy hcg dać czesciej ? np 3x 500 lub wiecej 2 x 1000 week . Czy jest jakiś inny sposób typu zbić albo podbić estradiol ( czy nie ma on wpływu na progresteron ) Ogólnie to nie badałem progresteronu od chyba 2 lat bo zawsze kazdy mówił że nie tzreba :D bo tylko estradiol i prolka więc nie mam pojęcia ile miałem przed cyklem
jednak ostatni wynik progresteronu 2 lata temu to 0.26 ( 0.05-0.149) Samopoczucie raczej dobre , libido tez tylko syfy wiecznie na plecach

Jak chodzi o treningi to aktualnie 5 x w tyg siłowy +- 80 minut , praca od rana do popołudnia późnego / wieczora, wstaje o 5.30 kłade się spać koło 23.30
Plus codzienne współzycie . ( nie wiem czy większa aktywnosć i mała ilość snu ma wpływ jakiś )


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-02-15 19:32:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
monkey22
Smoła.23
Możesz spróbować zwiększyć dawkę tygodniową testa, może pomóc podnieśc progesteron
testa z 500 na 600 week czy wiecej?? a nie wystarczy hcg dać czesciej ? np 3x 500 lub wiecej 2 x 1000 week . Czy jest jakiś inny sposób typu zbić albo podbić estradiol ( czy nie ma on wpływu na progresteron ) Ogólnie to nie badałem progresteronu od chyba 2 lat bo zawsze kazdy mówił że nie tzreba :D bo tylko estradiol i prolka więc nie mam pojęcia ile miałem przed cyklem
jednak ostatni wynik progresteronu 2 lata temu to 0.26 ( 0.05-0.149) Samopoczucie raczej dobre , libido tez tylko syfy wiecznie na plecach

Jak chodzi o treningi to aktualnie 5 x w tyg siłowy +- 80 minut , praca od rana do popołudnia późnego / wieczora, wstaje o 5.30 kłade się spać koło 23.30
Plus codzienne współzycie . ( nie wiem czy większa aktywnosć i mała ilość snu ma wpływ jakiś )



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-02-15 19:32:04


Możesz spróbować z HCG.
Ja bym wrzucił więcej testa tygodniowo i to powinno pomóc.
Progesteron idzie w górę gdy idzie estro, a estro jak idzie testo itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16127 Napisanych postów 18072 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196517
Imo hcg najbardziej podnosi progesteron bo przecież jest to kluczowy hormon podczas ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Smoła.23
monkey22
Smoła.23
Możesz spróbować zwiększyć dawkę tygodniową testa, może pomóc podnieśc progesteron
testa z 500 na 600 week czy wiecej?? a nie wystarczy hcg dać czesciej ? np 3x 500 lub wiecej 2 x 1000 week . Czy jest jakiś inny sposób typu zbić albo podbić estradiol ( czy nie ma on wpływu na progresteron ) Ogólnie to nie badałem progresteronu od chyba 2 lat bo zawsze kazdy mówił że nie tzreba :D bo tylko estradiol i prolka więc nie mam pojęcia ile miałem przed cyklem
jednak ostatni wynik progresteronu 2 lata temu to 0.26 ( 0.05-0.149) Samopoczucie raczej dobre , libido tez tylko syfy wiecznie na plecach

Jak chodzi o treningi to aktualnie 5 x w tyg siłowy +- 80 minut , praca od rana do popołudnia późnego / wieczora, wstaje o 5.30 kłade się spać koło 23.30
Plus codzienne współzycie . ( nie wiem czy większa aktywnosć i mała ilość snu ma wpływ jakiś )




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-02-15 19:32:04


Możesz spróbować z HCG.
Ja bym wrzucił więcej testa tygodniowo i to powinno pomóc.
Progesteron idzie w górę gdy idzie estro, a estro jak idzie testo itd.
dzięki . Ale z drugiej strony jak estro pójdzie w górę to wtedy mam gorsze samopoczucie , to też w sumie zamiast podbijać testa może nie zbijać estro tak nisko tylko na wyższy poziom ? . A kolejna sprawa czy progesteron ma jakieś duże znaczenie u facetów ? Bo jeśli libido jest , samopoczucie jest raczej ok to może olać go bo w sumie od dwóch lat nie badałem estro i żyłem a teraz zaczynam sobie dobierac bo już zbadałem że za nisko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
monkey22
Smoła.23
monkey22
Smoła.23
Możesz spróbować zwiększyć dawkę tygodniową testa, może pomóc podnieśc progesteron
testa z 500 na 600 week czy wiecej?? a nie wystarczy hcg dać czesciej ? np 3x 500 lub wiecej 2 x 1000 week . Czy jest jakiś inny sposób typu zbić albo podbić estradiol ( czy nie ma on wpływu na progresteron ) Ogólnie to nie badałem progresteronu od chyba 2 lat bo zawsze kazdy mówił że nie tzreba :D bo tylko estradiol i prolka więc nie mam pojęcia ile miałem przed cyklem
jednak ostatni wynik progresteronu 2 lata temu to 0.26 ( 0.05-0.149) Samopoczucie raczej dobre , libido tez tylko syfy wiecznie na plecach

Jak chodzi o treningi to aktualnie 5 x w tyg siłowy +- 80 minut , praca od rana do popołudnia późnego / wieczora, wstaje o 5.30 kłade się spać koło 23.30
Plus codzienne współzycie . ( nie wiem czy większa aktywnosć i mała ilość snu ma wpływ jakiś )







Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-02-15 19:32:04


Możesz spróbować z HCG.
Ja bym wrzucił więcej testa tygodniowo i to powinno pomóc.
Progesteron idzie w górę gdy idzie estro, a estro jak idzie testo itd.
dzięki . Ale z drugiej strony jak estro pójdzie w górę to wtedy mam gorsze samopoczucie , to też w sumie zamiast podbijać testa może nie zbijać estro tak nisko tylko na wyższy poziom ? . A kolejna sprawa czy progesteron ma jakieś duże znaczenie u facetów ? Bo jeśli libido jest , samopoczucie jest raczej ok to może olać go bo w sumie od dwóch lat nie badałem estro i żyłem a teraz zaczynam sobie dobierac bo już zbadałem że za nisko ;)


No szkoda żeby gino progesteronowe wyszło, a mozesz spróbować tak nie zbijać tego estro i z tym hcg to powinno w sumie pomóc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane soki

Następny temat

Prosba o rozpiskę bold i enan

WHEY premium