SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz - potrzebne porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60721

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

63

Wzrost

163

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

100

Obwód uda

57

Obwód talii

77

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Aktualnie poczatek powolnej masy B 2.5g Tł 1.2 g reszta WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

PN - Klatka Dwuglowy brzuch ŚR Plecy Naramienne PT Nogi Trójgłowy ramienia

Cel cyklu

Czysta masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Zakola genetyczne

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90 130 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już jest guzek to jedynie można zmniejszyć sam to mam wkorwia bo za każdym razem jak będziesz wchodził na nandrolony albo po prostu zwiększał towar to g**** będzie rosło i irytowało (swędzenie itp) jak masz zaplecze finansowe i masz to widoczne to możesz sobie usunąć ja bym tak zrobił tylko żyd ze mnie a że nie jest widoczne to na razie olewam ¯\_(ツ)_/¯
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 522
Kiedyś był taki post o gino aby brać 2.5mg co dwa dni aż do ustąpienia gino (cabaser, dostinex) ale stawy, libido, samopoczucie wszytko w dupie ale gino znika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39959
Tak czy siak wróci więc tylko zabieg i spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stasiek1990
Kiedyś był taki post o gino aby brać 2.5mg co dwa dni aż do ustąpienia gino (cabaser, dostinex) ale stawy, libido, samopoczucie wszytko w dupie ale gino znika.


To radykalne bardzo osobiście bym zbił tylko prolke i estro nisko i dalej trzymał tamoxifenem aż się skurczy mniej sajdów tylko słowo klucz skurczy nie zniknie jak już masz tam tkankę nadbudowaną
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11580
monkey22
zauwazyłem że Hemoglobina z 16.9 spadła i zawsze miałem ją lekko ponad norme


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2021-12-23 17:08:38


Co wtedy brałeś z saa i w jakich dawkach? Co brałeś z supli, że obniżyłeś tak hemoglobinę? Ile wody pijesz dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
zimowy
monkey22
zauwazyłem że Hemoglobina z 16.9 spadła i zawsze miałem ją lekko ponad norme



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2021-12-23 17:08:38


Co wtedy brałeś z saa i w jakich dawkach? Co brałeś z supli, że obniżyłeś tak hemoglobinę? Ile wody pijesz dziennie?
cypionat 500 week i deka 400 week . Z supli to cała masa ;) między innymi Arjuna ,astragalue , ip6 nattokinaza i cała masa jeszcze innych ( dużo pisać ) do tego grejpfrut cały codziennie , wody około 3 litry . Cardio od święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Mija prawie 4 tyg od momentu jak skończyłem deke ( 15 tyg szła deka ) aromasin w takich samych dawakch jak cały czas i z tygodnia na tydzień po skończonej dece wszystko coraz lepiej jak chodzi o libido i samopoczucie :) libido juz jak u nastolatka , erekcja mnie nie opuszcza dosłownie :D , samopoczucie idealne . Rok temu miałem tak samo na dece ( gorsze samopoczucie , skoki hormonów , słaeb libido a rekecje to bardziej flak ) ale wtedy brałem pierwszy raz deke wiec nie do końca miałem porównanie a teraz już wiecej wiem . :)
TERAZ PYTANIE :) -za 2-3 tyg wskakuje na redu ( z masy jestem bardzo zadowolony bo koncze z wagą +6-7 kg i widoczny kaloryfer nadal , waga 73 przy 164 cm więc już wiem że będzie lepiej niz rok temu i stąd chciałbym się w tym roku bardziej dociąc dlatego zastanawiam sie czy dołożyć coś do tego zestawu ponizej , jak już mam coś dokładac to coś najmniej inwazyjnego bo nie chce i się latac co tydzień/dw na badania i znów wariowac na punkcie skoków wyników.

Bedzie lecieć
Cypionat jak zawsze 500 week
HCG 2x 500 week
Aromasin 3x 1/2 tabsa week
od drugiego miesiaca sally ( będzie 200 tabsów )
Joha pewna HCL od drugiego miesiaca 20 mg codziennie
Miska dopięta , treningi stopniowo zwiększane co jakiś czas aż finalnie będzie 5x siłowy + 7x cardio 30 min




Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-02-05 12:21:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Dalbym master e 400-600 week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
monkey22
Mija prawie 4 tyg od momentu jak skończyłem deke ( 15 tyg szła deka ) aromasin w takich samych dawakch jak cały czas i z tygodnia na tydzień po skończonej dece wszystko coraz lepiej jak chodzi o libido i samopoczucie :) libido juz jak u nastolatka , erekcja mnie nie opuszcza dosłownie :D , samopoczucie idealne . Rok temu miałem tak samo na dece ( gorsze samopoczucie , skoki hormonów , słaeb libido a rekecje to bardziej flak ) ale wtedy brałem pierwszy raz deke wiec nie do końca miałem porównanie a teraz już wiecej wiem . :)
TERAZ PYTANIE :) -za 2-3 tyg wskakuje na redu ( z masy jestem bardzo zadowolony bo koncze z wagą +6-7 kg i widoczny kaloryfer nadal , waga 73 przy 164 cm więc już wiem że będzie lepiej niz rok temu i stąd chciałbym się w tym roku bardziej dociąc dlatego zastanawiam sie czy dołożyć coś do tego zestawu ponizej , jak już mam coś dokładac to coś najmniej inwazyjnego bo nie chce i się latac co tydzień/dw na badania i znów wariowac na punkcie skoków wyników.

Bedzie lecieć
Cypionat jak zawsze 500 week
HCG 2x 500 week
Aromasin 3x 1/2 tabsa week
od drugiego miesiaca sally ( będzie 200 tabsów )
Joha pewna HCL od drugiego miesiaca 20 mg codziennie
Miska dopięta , treningi stopniowo zwiększane co jakiś czas aż finalnie będzie 5x siłowy + 7x cardio 30 min





Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-02-05 12:21:00


Myślałem o tym masteronie ale naczytałem sie ze dosć mocno obciąża serducho , rozwala lipidy i zageszcza krew , co do krwi to suple mam a jaka dodatkowa profilaktyka jak chodzi o serducho i lipidy??

2. czy dawki 2x 100 week jest sens stosować czy dać 2x 200 , myslałem o stosowaniu 5 -6 tygodni ( od połowy red)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Pytanko :) Jak podbic progresteron , oebrałem dziś wyniki ( lipidogram , panel nerkowy , watrobowy , morfologia ) wsyztsko yu super , żelazo za wysoko ale u mnie to norma :)

Progresteron 0.08 ( 0.20 - 1.40)
Estradiol 52.6 ( 8.0- 43)
Prolaktyna 13.86 ( 4.04 -15.20)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane soki

Następny temat

Prosba o rozpiskę bold i enan

WHEY premium