SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz - potrzebne porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60725

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

38

Waga

63

Wzrost

163

Obwód ramienia

38

Obwód klatki

100

Obwód uda

57

Obwód talii

77

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Aktualnie poczatek powolnej masy B 2.5g Tł 1.2 g reszta WW

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

BRAK

Opisz swój plan treningowy

PN - Klatka Dwuglowy brzuch ŚR Plecy Naramienne PT Nogi Trójgłowy ramienia

Cel cyklu

Czysta masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

BRAK

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Mezo

Stan zdrowia

BDB

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Zakola genetyczne

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90 130 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Spotyka się tolerki, choć przy lekach aptecznych można by dyskutować. Może strzel usg cyca żeby miec pewność

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39959
Mam podobną sytuację na mk677 ostatnio zarzuciłem 1/4 caba bo prolka 4 oczka powyżej normy i już 3 dzień swędzą mnie cyce nie mam pojęcia dlaczego więc podbijam sie do pytania czy stosunek prolaktyny do estradiolu działa jakoś na ginekomastie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
WdzJlb
Mam podobną sytuację na mk677 ostatnio zarzuciłem 1/4 caba bo prolka 4 oczka powyżej normy i już 3 dzień swędzą mnie cyce nie mam pojęcia dlaczego więc podbijam sie do pytania czy stosunek prolaktyny do estradiolu działa jakoś na ginekomastie
No ja miałem wielokrotnie przez ponad 2 lata estradiol nawet sporo ponad normę bo miałem i po 120 kiedyś i nigdy żadnych objawów zginął a teraz nagle dziwnym trafem zaraz po użyciu caba już 2 lub 3 dni później zaczęły suty swędzieć a teraz lekko pobolewa No i jest wyczuwalny guzek w środku.



@krzykacz pytanko odnośnie tych objawów czy jeśli Estro zbije a prolka aktualnie wróciła do normy to czy jest szansa że samo się cofnie Gino czy trzeba coś wspomagać jakimś lekiem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 522
Ja mam estro 4, prolka górne widły. Guzek jest z lewej strony, usg było.
Ubijalem go letrozolem estro podłoga przy takim zero problemów z samopoczuciem gino znilko. Ale z czasem odstawiłem wszytko i znów wrócił. Czytałem, ze przy niskim teściu też gino może wyjść. U mnie nisko bo chciałem sprawdzić czy zniknie, a jestem bez odbloku. I uj trzeba wchodzić na bombkę i szukać innego rozwiązania bo na sucho to lipa
Samo hcg leci co 5dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39959
Monkey ja tak samo rok temu byłem 1 raz na testosteronie i estro miałem nie raz po 120-140 i nie czułem nic ale nigdy nie musiałem dawać caba bo prolka była okej, teraz nie wiem co robić bo mam kilka guzików małych które przy dotyku bolą a nie jestem od roku na dopingu może ktoś bardziej doświadczony się wypowie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
WdzJlb
Monkey ja tak samo rok temu byłem 1 raz na testosteronie i estro miałem nie raz po 120-140 i nie czułem nic ale nigdy nie musiałem dawać caba bo prolka była okej, teraz nie wiem co robić bo mam kilka guzików małych które przy dotyku bolą a nie jestem od roku na dopingu może ktoś bardziej doświadczony się wypowie.


Zrobiłeś teraz badania? Jak wyglądają hormony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39959
2 miesiące temu badałem prolaktyne była w normie a ostsnie badania szczegółowe były robione rok temu miesiąc po odbloku.


Zmieniony przez - WdzJlb w dniu 2021-11-30 12:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Odebrałem dziś kolejne wyniki i już sam nie ogarniam tego mojego estradiolu :)
Poprzednie badania 3 tygodnie temu i wtedy przyjmowałem 1 tabletke aromasin w tygodniu ( po 1/3 3x w tygodniu ) i estradiol 77
Przez ostatnie 3 tygodnie przyjmowałem dalej 1 tabletkę ale po połowie 2x w tyg ( do strzała teścia ) i teraz wynik estradiol 94 :) , przyjmowałem po pół tabsa ale rzadziej bo liczyłem że zbije poprzedni wynik a tu nie zbiło tylko wyszlo więcej jeszcze ;/

Pytanie zasadnicze czy wyniki mogą być zaburzone bo za dużo czasu mija od przyjecia aromasin do badania ?? Przyjmuje aromasin wtorek wieczorem potem robie bdania w sobote koło 10 rano i następnie przyjmuje koło 11 kolejną porcje aromasin bo tak akurat mi wypada bicie testa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Wg mnie może mieć wplyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 522
Do strzala to taki lekki burdel się robi i zdąży odbić dlatego masz wyżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowane soki

Następny temat

Prosba o rozpiskę bold i enan

WHEY premium