SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PatkaMatka Korekta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 75064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PatkaMatka
http://m.sfd.pl/-t803543.html okej to bd robić ten plan a czym zastąpić areoby ? ( mam astmę oskrzelowa) ( nie mogę wykonywać ćwiczeń typu skakanka pałacyki jakieś skoki przeciwskazania ginekologiczne).

Tam są ze 4 różne plany, jesli chodzi o ten pierwszy, to chcesz go robić 4xw tyg? Słaby pomysł. Weź raczej taki z podziałem na Ai B.
Co do aerobow, mogą być, nie muszą. Możesz robić interwały na orbitrek lub wioślarzu np?


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-15 21:37:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20161
Tak chodzi mi o ten 2 plan A i B gdyż nie mam do dyspozycji siłowni, ile miały by trwać takie oreoby nie posiadam orbitka ani wioslarza ( posiadam taki stary duzy steper Keltera).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zrobisz w formie interwału, to wystarczy 15-20 min, z tym, że jeśli zastosujesz odpowiednie obciążenie w treningu siłowym, może okazać się, że dodatkowe cardio nie jest potrzebne, szczególnie, że jesteś szczupła, nie musisz redukować wagi tylko zbudować trochę mięśni, żeby kształtować sylwetkę i w tym wypadku nie potrzeba dodatkowego wydatku ckal, bo na ujemnym bilansie nic nie zbudujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tobie nie sa potrzebne żadne aeroby. Jest chudo. Trzeba mięśnie budować. W ramach cardio mozesz sobie na spacer/rower/basen pójść.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dokładnie, żadne kardio nie jest Ci potrzebne a wręcz rezygnacja z niego będzie dla Ciebie korzystna.

Plan, który wybrałaś ma dobrą ilość ćwiczeń będzie wystarczająco intensywny jeśli dobierzesz odpowiednie obciążenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20161
Okej więc lecę z tym planem.
Robić obwodami np 3 obwody czy serie bd lepiej?

trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze by było, żebyś napisała jeszcze, z jakim obciążeniem będziesz robić poszczególne cwiczenia. Na początek można robić zarówno obwody, jak i trening stacyjny, wiec wybierz, co Ci lepiej pasuje. Przy okazji obwodów masz trening wydolnościowy jeszcze, czyli 2w1, jeśli uda Ci się zachować odpowiednio krótkie przerwy między ćwiczeniami zmieniając obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20161
Jutro bd dobierać obciążenie więc wszystko napisze jak skończę trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20161
Mam pytanie co do kwesti odżywiania z tym jest kiepsko. Dlugo czas na diecie 1000-1200 kcal z której powoli wychodzę . Obecnie 1400 od jutra wkracza 1500 tylko jak z makro?:/ ciężko mi to prawidłowo rozłożyć. Wychodź mi 130g białka 42g tluszczy 152g wegli.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
raczej tego białka tak 110, tłuszczy do wagi ciała i reszta węgle bym proponowała i zwiększaj te kalorie!

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena FBW i makro u początkującej

Następny temat

Schodzenie z kcal na redukcji

WHEY premium