SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PatkaMatka Korekta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
PatkaMatka, nigdy nie widzialam nikogo kto robilby przysiady z lamana...bo ona tego nie sluzy. Nie wiem jak to zakladasz albo ustawiasz sie pod sztanga bo ze stojaka nie, a zarzutu poprawnego tym nie zrobisz nigdy w zyciu. Plus progresja z ciezarem bedzie wykluczona. Do samo dotyczy dzien dobry. Skad w ogole taki pomysl?


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 19/07/2018 12:05:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Bo łamana lżejsza jest od olimpijki i często na siłkach są albo olimpijki albo łamane.
Wiem, bo sama tak kombinowałam na poczatku jak Autorka:) Nawet OHP robiłam łamaną:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Paatik nie da sie zrobic dobrze przysiadu ze sztanga lamana. Jezeli kolezanka pozniej twierdzi, ze zwykly gryf jest niewygodny tzn ze ustawienie lezy a co za tym idzie przysiad. Jezeli widze 30kg we wpisie tzn nie chodzi o ciezar. Bo to akurat jest gryf 20 plus dyszka obciazenia. Wchodzenia pod sztange, napinania i odejscia powinno sie nauczyc w pierwszym rzucie zeby pozniej kichy nie bylo np z chodzeniem do stojaka tylem czy zdejmowania sztangi na palcach bo nikt nie nauczyl, ze gryf musi byc na odpowoedniej wysokosci. Podstawy.



Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 19/07/2018 12:46:39

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 19/07/2018 12:48:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
na str. 13 jest filmik z przysiadu, wątpie czy tam jest ze stojaka, raczej zarzut

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20161
To tako ja robię z tym mocno lamanyn waży on 6 kilo ale wygodnie mi z nim się robi bardzo i tak zakładam go że stojaka. Mam też prosty nowy ale jakoś nie wygodny strasznie on dla mnie nw czego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ale co jest w nim niewygodnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 149 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 20161
Odczuwam ból ramion Nw jak to wytłumaczyć (wbija mi się).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Bo cala musisz byc spieta pod sztanga. Jezeli masz wszystko puszczone, lopatke rozlatana, a nie dopieta, lokcie w zlym miejscu i zle ustawione nadgarstki to bedzie Cie zeladtwo gniotlo. A to ty masz gniesc je.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tetiszeri
Bo cala musisz byc spieta pod sztanga. Jezeli masz wszystko puszczone, lopatke rozlatana, a nie dopieta, lokcie w zlym miejscu i zle ustawione nadgarstki to bedzie Cie zeladtwo gniotlo. A to ty masz gniesc je.

Bardzo pomocny komentarz ale az sie rozchichotalam w pracy
Musze postarac sie i tez to zelastwo zaczac gnieść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena FBW i makro u początkującej

Następny temat

Schodzenie z kcal na redukcji

WHEY premium