SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274199

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
dose mam obecnie propa i mastera działanie książkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
swoja droga to dziwne ze zadbali o opakowanie ulotke ladny wyglad a takie gumki daja dzialaja te srodki wogule czy nie bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
nigdy nie bralem mastera a widze ze sporo osub go bieze to chyba delikatny srodek nie taki bardziej kosmetyczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
masy na tym nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
ja wlasnie podpytuje bo chce zrobic tak za miesiac masuwke ale taka jakosciowa i zastanawialem sie nad propem, npp lub trenem i do tego jakis oral z tym ze zalezy mi zeby srodki byly naprawde dobre bo jesli o propa chodzi to niemal kazdy dziala ale juz npp hmm tren to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
bioniche działa OK ale mnie bolało i sie gumka kruszyla sa lepsze firmy w tej cenie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
Ja zakupiłem kilka flakonów propa z Bioniche za kilka dni wskakuje to zdam relacje co i jak. Planuję coś podobnego do ciebie 8tyg propa 100mg e2d npp 150mg e2d i mete 60mg ed lub w szotach 50mg ed nad tym jeszcze się zastanowię bo mało info o niej jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
a z czego bedziesz bral npp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1172
Tak się zastanawiam pomiędzy biosira a balkanem ale sam jeszcze niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prop z dose jest ok ale myślę o zmianie jest cos porownywalnego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium