SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 274135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
kngcs
Szukam pewnego mastera, kupilem ostatnio z foxa i okazal sie wyklym tesciem propem. Ktos walil ostanio cos pewnego ??


bzdura.

powiem ci, że akurat przyjmuję teraz trochę mastera z bioniche i foxa. Mieszam pół na pół -> wychodzi ok. 150mg co drugi dzień i nigdy nie byłem tak wysuszony i wyżyłowany jak teraz

gdyby siedział tam prop i dodając do tego dawki mixa które przyjmuję, napompowałoby mnie jak świnkę.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2113
brał ktoś z was nowego swiss laba ??

masa = dieta +trening+chęci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2113
brał ktoś z was nowego swiss laba ??

masa = dieta +trening+chęci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
nie pisz smieci na forum byl temat trzeba bylo czytac ;)

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
pawel1717
brał ktoś z was nowego swiss laba ??
cypio i tren dziala.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
To jak panowie? Prop PMP czy FOX?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
pmp sprawdzony ale fox tez zbiera dobre opinie orale ma lepsze fox

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
pmp prop ok ;) ale podobno bolesny. sam nie stosowalem. dose bardzo bezbolesny :)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 582
Chce zacząć cykl mietka. Mam dostep do alphafarma megabol 50tab 10mg .. Apteczna. Jakieś opinie na temat tej metki?:) po za tym ile sobie powinienem dać tab. Na cykl. ja mysle o 20mg e.d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
tomi444
pmp prop ok ;) ale podobno bolesny. sam nie stosowalem. dose bardzo bezbolesny :)


PMP caly czas lupie i jak wyzej troche boli, ale roznie bywa raz mocniej raz mniej. konkretnie wlasnie o foxa chodzi bo moge wziac ale nie wiem jak dziala.

Znowu do przodu.... Chyba:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium