SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275205

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Biosira i balkan testowane i obie tak samo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zapomnijx4
Tura jakiej firmy najbardziej pewne?


kwestia do czego masz dostęp. Balkan, fox chyba jedne z lepszych tur na rynku, niebawem może będę wiedział jak ma się do nich pmp

NiggaR
Odpowie ktoś jaki melanotan 2 jest godny wstrzykiwania? Najlepiej ktoś kto testował :D


każdy dobry melanotan jest godny wstrzykiwania, biłem jakiś czas temu bez etykiety i był miodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
Szamał ktoś metke z Alpha Pharmy "Alphabol" Jak opinnie? Interesowało by mnie też gdyby ktoś miał porównanie tych cuksów do Bałkana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
meta z alphy zapewne tak samo dobra jak reszta środków tej firmy, mm porównywał ja do pl apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Wiek 32 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7920
zamierzam zrobić cykl z 2x cypionate pmp i 2x boldenone pmp warto z pmp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
czy warto? powiem tobie ,że ostatnigo cyklona robiłem na dece i cypio z pmp , zrobiłem już powoli zapasy ale pmp znikło z listy moich zakupów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ponawiam pytanie o wino z Genesis. Testował ktoś?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
jaka metka obecnie dobra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 628
Koks 1000: meta balkan acz kolwiek podjadam teraz biosire i jest petarda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 712 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2608
witam, jakies opinie o Trenagen A 75mg ze swiss labs ?

TEST4LIFE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium