SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 5

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 275270

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Meta LK tbl/inj bdb.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Panowie który bold najpewniejszy. Atomic,dose czy Bionicha? Bije obecnie Biosira ale pobolewa dlatego chce przejśc na coś dobrego co bedzie moze troche mniej bolalo.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1309
Ok dzięki wielkie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Lukas7272
Panowie który bold najpewniejszy. Atomic,dose czy Bionicha? Bije obecnie Biosira ale pobolewa dlatego chce przejśc na coś dobrego co bedzie moze troche mniej bolalo.


Na mój gust 3 pozycje są pewne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41397
balearic, daruj sobie primke z jakiegokolwiek ug, bo jej tam nie uswiadczysz, w najlepszym wypadku dostaniesz mixa npp z masterem zamiast primy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Najbardziej pasowala by Bionicha bo ma stezenie 300mg ale boje sie ze bolesnosc bedzie jak przy biosirze. A co sadzicie o atomicu,jest tam bold? Chcialem brac ture albo prime w tab przy redukcji ale koszt wysoki a w sumie pewnośc mala wiec zdecyduje sie na wino 40mg ed Bionichy. Mam takie male pytanie a niechce zakladac tematu specjalnie, moge dac z rana 10mg mety,tylko antykatabolicznie czy lepiej odpuscic? Jade jeszcze 500mg enana i 600mg bolda na week.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
highpriest
balearic, daruj sobie primke z jakiegokolwiek ug, bo jej tam nie uswiadczysz, w najlepszym wypadku dostaniesz mixa npp z masterem zamiast primy.


myślisz, że alpha/balkan też lipną prime mają ?

Lukas7272
Panowie który bold najpewniejszy. Atomic,dose czy Bionicha? Bije obecnie Biosira ale pobolewa dlatego chce przejśc na coś dobrego co bedzie moze troche mniej bolalo.


bold alphy bardzo dobry.


Dawidddd22
a wino inj z pmp ? tez jak chłopaki oceniacie :)


dobre winko, zerknij do tematu w DZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
meta biosira, i propek Phenom Pharmacy robią swoje

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Aras ale niestety nie mam dostepu do alphy. Z tych firm co podalem co bys wybral? W ogole pomoze ktos na pytania zadane w poprzednim poscie?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
jak chcesz jechac redukcje na tesciu to meta zbedna jezeli na samej mecie to styknie 15 mg rano

MY BODY IS A MACHINE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

M OZNA JEDEN CYKL ZROBIC DIANABOLEM DANABOLEM I METHANABOLEM TO TO SAMO ? BEZROZNICY?

Następny temat

Meta Malay Tiger

WHEY premium